Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Belehet így jutni a rendészeti...

Belehet így jutni a rendészeti főiskolára?

Figyelt kérdés
Töri, magyar, angol, emelt matek, emelt infó érettségik és 400+ felvételi pontszám. Leginkább a Bevetési Főosztály irányába mennék.
2014. jan. 5. 15:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, és szerintem lényeges, hogy gimnáziumba járok.
2014. jan. 5. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy rendészeti főiskola. Rendőrtiszti főiskola van (a Nemzeti Közszolgálati Egyetem kötelékében)

Bevetési főosztály szak meg szintén nincs. Majd ha kikerülsz akkor amelyik városban (pl Budapest) van oda kérheted magad.

2014. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem elég. Egyrészt az alkalmasságikon is meg kell még felelned, másrészt az emelz infó pl egyáltalán nem számít, a matek emelt is csak a bűnügyi igazgatási szakokon. Ha rendészeti igazgatásira szeretnél menni (itt több szakirány van, mint a bűnügyön), akkor egyik emeltért se jár a pluszpont. Oda csak a töri vagy magyar emelt érettségiért jár.
2014. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az pedig teljesen mindegy, hogy szakközépbe vagy gimibe jársz-e.
2014. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!