Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi jár a kamu hirdetésért?

Mi jár a kamu hirdetésért?

Figyelt kérdés

[link]


Irtam neki hogy engem érdekelne a termék és megvenném,erre azt irja:


"UTALJAM ÁT A PÉNZT,ÉS AKKOR TUD ENGEDNI BELLÖLE"


Erre irom neki hogy nem utalok semmit,átveszem személyesen,erre azt irja este olyan 8 órakor,hogy már eligérte és mennek érte,mondom neki hogy kora reggel elmegyek és kp-ba kifizetem,azt mondja még gondolkodik rajta..persze utalást követően küldte volna,sőt még engedett is volna bellöle..


2014. jan. 7. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek a mekekhez, de nem irreális ár 60 ropi egy mekbúk erért? Ha vmi gyanúsan olcsó, akkor kamu. Ilyenegyszerű.
2014. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hirdetésért semmi nem jár. Az elég gyakori, hogy postázni csak utalás után postáznak ami elég érthető is, hiszen senki se szeretné bevállalni, hogy vagy átveszik vagy nem, értékbiztosítani kell stb. Ettől függetlenül 60 szerintem irreálisan alacsony, de mivel nem tudunk róla semmit ezért egyértelműen nem állítható, hogy kamu.
2014. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10:53


Beszéltem vele,az csapda hogy "személyesen" mivel mondtam neki hogy okés akkor még NEM is alkudok az árból és megyek átveszem azzonal! De erre utána azt irta hogy már eligérte v kinek a terméket,de érdekes ha elöre utaltam volna akkor még meg lett volna a termék,milyen érdekes,illetve ha tényleg fedi a valóságot hogy eligérte,akkor még miért van fent a hirdetés,amikor kb 100-an irnak rá mivel olyan irreális áron adja..

2014. jan. 7. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
annyira nem irreális azért. 70-80körül mennek az ilyen korú mb-k, de az ilyen az alapból gyanús. természetesen a kép nem róla van, hanem netről lett letöltve, ilyenkor mindig érdemes google képkeresővel megnézni a képeket, nem-e szerepelt már máshol régebben. ilyenkor kicsit forr a levében, amikor valaki azt mondja, hogy márpedig azért sem utalok előre...ekkor persze azzal jön, hogy ohh pont most ígérte oda valakinek...valaki egészbiztos, utalni fog neki, vagy már utalt is...hidd el, ha belement volna a személyes átvételbe, akkor te potyára odamész, ő meg nem lesz sehol, és semmilyen módon nem tudnád elérni.
2014. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 14:58

oda vissza 800ft lett volna az út,végül is válaltam volna ezt is..

2014. jan. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!