Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinál egy pénzügyőr?

Mit csinál egy pénzügyőr?

Figyelt kérdés
Nem lehetek rendőr,mert színtévesztő vagyok.De úgy hallottam,hogy pénzügyőrségre mehetek.Csak az a baj,hogy fogalmam sincs,hogy mi ez.Mit csinál egy pénzügyőr?Milyen végzettség kell hozzá?Hol lehet erre jelentkezni?

2014. jan. 15. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Lopja az adófizetők javait.
2014. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Lefoglalt tüzijátékot lövöldöz és dajdajozik a szeszpancsolókkal minden hétvégén. Legalább is az alatt a két év alatt amíg velem szemben lakott egy pénzügyőr vezető albérletben ezt csinálta.
2014. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom mivel mindkettő hivatásos, itt sem jó, ha színtévesztő vagy.
2014. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De most komolyan.:)

És hol lehet erre jelentkezni?Mert olvastam mindenfélét.Valaki azt mondja,hogy pénzügyi iskola kell hozzá,valaki azt,hogy az NKE-n van ilyen képzés,valaki meg azt,hogy egy érettségivel lehet jelentkezni képzésre.Akkor most hol?

2014. jan. 15. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tiszt szeretnél lenni, akkor az NKE-n.
2014. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És,ha csak érettségim van,mi lehetek?
2014. jan. 15. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:

ha csak érettségi akkor a szervnél.

van egy jelentkezési "csomag" amit ki kell tölteni.

tiszthelyettes lehetsz ugyebár(őrmester) de a navnál most létszámstop van uhhogy nem tudsz tiszth.-nek jelentkezni.

2014. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1-es ha te adót fizetsz akkor nem fog hozzád bemenni egy pénzügyőr sem, mert nincs jogalapja, egyéb esetben pedig nem ellopja, hanem lefoglalja mert arra is van jogalapja.


TE PARASZT!

2016. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!