Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy kezdő járőr kb mennyit...

Egy kezdő járőr kb mennyit keres havonta nettóban két középfokú nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Kérdésem az lenne, hogy egy kezdő járőr őrmester városi kapitányságon (tehát nem Készenléti Rendőrség, nem Tek, nem megyei szerv) gyerek nélkül kb menyi nettó fizura számíthat két középfokú komplex nyelvvizsgával (angol, német)? Most szerintem a túlóráktól nyugodtan tekintsünk el, mert a legtöbb helyen nem fizetik ki sajnos, úgyhogy arra a fix bérre gondolok, amit minden pótlékkal együtt megkap havonta.

Szerencsére nincsenek anyagi gondjaim, úgyhogy egyáltalán nem a pénz motivál erre a szakmára, csak mégis tudni szeretnék egy közel pontos összeget.

Én nagyjából 110-130 nettót számoltam, de nem vagyok könyvelő, úgyhogy ez csak egy saját tipp, jobb szeretném valami bennfentes véleményét kikérni ezzel kapcsolatban.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


Ui.: esetleg béren kívüli juttatásról (erzsébet utalvány és társai), ha tudnátok még nyilatkozni, azt megköszönném!


2014. jan. 20. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Minimum 125 ezer.
2014. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:
Középfokú végzettséggel nettó 90-100 között van a fizetés bár azt nem tudom ezt mennyiben befolyásolják a rangfokozatok.
2014. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, olyan 130eFt környékén. A RENDfokozat bruttó 800Ft-ot jelent, ha törzsőrmesterként végzel.
2014. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anti paladin ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Utolsó linken második hozzászólás.

2014. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki az 5+1 hónapos képzésen vett részt, az kapott 90eFt-ot, de ez a képzés már megszűnt.

A kezdő rendőri fizetés 110eFt környékén van.

2014. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2014. jan. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!