Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hívhatom a rendőrséget, ha...

Hívhatom a rendőrséget, ha egy játszótéren+ parkos rész, a széken egy meleg pár simogatja egymást és csókolóznak?

Figyelt kérdés
És a gyerekek meg látják őket.
2014. febr. 19. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

kihívhatod, legfeljebb kiröhögnek...amúgy ha egy hetero pár lenne ott, akkor is rendőrt hívnál?


ja és inkább arra legyen gondod, hogy a pedofil mutogatósbácsikat szúrd ki...



komolyan mondom egyesek segghülyék...

2014. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
95%
A melegektöl se szép ha egy ilyen helyen mások elott ilyen dolgokat csinálnak! Énis meleg vagyok de eszembe se jutna ilyet csinálni. Minden melegnek,meg kellene tanulnia hogy ez nem egy természetes dolog/és jogy ez másokat zavarhat. De nem kell a rendorséget hivni egyböl, mert te is odamehetsz és megkérheted őket szépen hogy mennyenek másfelék ulyeneket csinálni! :)
2014. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhattál volna a heterókra is. Az nem zavarna téged? Vagy aggódsz, hogy a gyerekekre rossz hatással lesz?


Amúgy is, pár éve a villamoson csókolózott egy fiatal (hetero) pár és a kisfiú kérdezte az anyját, mit csinálnak azok ott. Az anyuka persze nagyon zavarba jött. (Én nem volt ennek tanúja, csak hallottam) Olyat is hallottam, hogy valamelyik tömegközlekedésin egy fiatal pár csókolózott. Rájuk szóltak, hogy nem kéne ezt csinálni, ők meg annyira szégyellték magukat, hogy úgy szálltak le, mintha idegenek lennének.


Az a legnagyobb baj, hogy a szülők nem nevelik meg a gyereküket, hogy utcán csókolózni, simogatni és ölelkezni nem illik. A szerelem mindenkinek a magánügye!!

2014. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

Utcán nem illik ölelkezni? he???

Oké, hogy az ember ne fogdossa a másikat, mintha előjáték lenne, de nehogy már két méterre üljek a páromtól, meg se ölelve, mert nem illik :D

2014. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiába hívnék rendőrt, ha nyáron meglátok egy nőt, kirakott mellekkel vagy, ha egy pasi kigombolt ingben / félmeztelenül mászkál a városban. Úgyse tennének semmit, csak akkor, ha valaki tök meztelenül sétál a városban.


Viszont volt már, hogy egy rendőr rászólt egy sofőrre, hogy vegyen föl inget, mert milyen az, amikor valaki félmeztelenül vezet?

2014. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,remélem nincsenek gyerekeid.
2014. jún. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Angelik@ válasza:
100%
Ha egy picit is értelmes lennél és a megoldást keresnéd a baj helyett, fogtad volna magad a gyerekkel együtt és tovább sétálsz. Végtére is te félsz attól, hogy a gyereked mit lát. Bár én azt tanácsolom hogy csinálj neki burkot a házon belül és ne engedd utcára többet, mert ennél sokkal borzalmasabb dolgokat is lát majd a gyerek.
2014. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!