Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért mondják sokan a rendőrök...

Miért mondják sokan a rendőrökre, hogy haszontalanok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mert egész nap csak a seggüket meresztik a traffipaxos kocsiban. De ha ellopták a biciklimet akkor csesznek kijönni helyszínelni és jegyzőkönyvet felvenni, nekem kell bemenni a rendőrkapitányságra feljelentést tenni (aminek semmi értelme, mert úgy se találják meg a biciklit).

A másik fajta rendőr aki akarna dolgozni tisztességesen, de nem lehet, mert a hülye jogszabályok teljesen korlátozzák.


Jó példa erre ez a videó:


http://www.youtube.com/watch?v=-qKJOVmlg-E


Nem mernek bemenni a gettóba.

2014. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Mert semmirevalók.
2014. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Mert úgy akarják biztonságosabbá tenni az utakat, hogy elbújnak és megbüntetik a gyorshajtókat ahelyett, hogy látható helyen lennének és akkor senki nem menne gyorsan.


Mert a szemük elött is történhet a bűncselekmény, semmit sem csinálnak.


Mert miközben megkéne védjenek minket, még magukat sem tudják.


...


...


...

2014. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában vagy irígyek rájuk vagy tudatlanul mondják azt amit. Sokaknak az a mondóka maradt a fejében, hogy "mindenki rendőrnek születik csak van aki továbbtanul". Pedig az egyik legnehdzebb iskola az országban a tiszti. Nem beszélve arról, hogy rengeteg járőrnek van civil diplomája. Ezeket a dolgokat a nagy többség nem akarja elfogadni és inkább szidja őket.


Nekem is van diplomám mégis alig keresek. Az állami szférában dolgozók, mint egy járőr is tizenezer ft-okat kap csak azért, mert van diplomája vagy nyelvvizsgája.


Ezek a mai rendőrök már nem olyanok mint a régiek, persze mindig akad kivétel.

2014. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"ahelyett,

hogy látható helyen lennének és

akkor senki nem menne gyorsan."


igen, én is csak azon a 10 méteren lassítanék. Ezért jó ha nem látják őket

2014. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt akarják látni. kb. a legtöbb ember kínlódik, alig kap fizetést és a legtöbbje inkább lenne rendőr a biztos hely és a fizetés miatt.

Szerintem valahol tudat alatt éppen irígykednek rájuk, hiszen úgy látják kívülről, hogy nem csinálnak semmit és kapják a pénzt. Én is szívesebben lennék rendőr, mint művezető. Habár ne is várjunk sok segítséget, ha mindenki csak cseszteti őket.

2014. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mert irígyek, hogy ők még rendőröknek is kevesek.

Manapság én is inkább rendőr lennék. Sok az idióta az országban. Orbán rajtuk röhög, hogy a rendőröket szidják, holott parancsot teljesítenek, ami tőle indul ki. A jobbik meg ezeket az embereket próbálja bekebelezni, mert irányíthatóak. Pedig az ők kormányzásuk alatt is keményen büntetnének, mert kell a pénz.

2014. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Mert haszontalanok.

Semmi tekintélyük, és jogkörük sincs. Sokan (és tényleg sokan) a kisujjukat sem mozdítják semmiért, mert "ők nem tehetnek semmit". Ismerősömékhez betörtek, kijöttek a rendőrök, jegyzőkönyvet írtak, és elmentek. Ennyi. Azóta sem történt semmi, az elkövetőt szerintem nem is keresték. Én speciel nem értek egyet azzal a felfogással, hogy csak akkor jönnek ki, amikor már a vér folyik. Arra bezzeg van idejük, hogy egész nap traffipaxoljanak, és az átlag embert boldogítsák, míg a cigány kirámol 3 házat, de ők "nem tudnak semmit sem tenni".


Hiába szidják a szocializmust, ott legalább volt a rendőrnek (és csendőrnek) tekintélye. Ha egy cigány lopott, lekevert neki 4 nagy maflást, és tudta, ki az úr. Most meg szinte az elkövetőket védik az áldozattal szemben. Vannak segítőkészek, ez tény. De a mai formája a rendőrségnek hasznavehetetlen az esetek többségében.

2014. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért mondják Vukra,hogy róka? ;)
2014. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!