Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek kötelező büntetni?

A rendőröknek kötelező büntetni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ki határozza meg, hogy mennyit kell? És ez nem jogellenes, hiszen ha túl sokat határoznak meg akkor a rendőr minden mondvacsinált dologra megbüntet, amire egyébként nem büntetne és mindaddig nem foglalkozik semmivel sem, még meg nincs a napi kötelező büntetése?

2014. febr. 28. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan esetek amikor kötelező és van amikor teljesen rajta múlik, hogy egyáltalán észreveszi-e, és van amikor egyéni mérlegelési joga van. (pl figyelmeztet)
2014. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"(pl figyelmeztet)"


De ha a főnöke kiküldi és azt mondja, hogy 10 büntetés kell akkor nem fogja ezt tenni....

2014. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem megvágott a reptérre 10ezerért a rendőr.(tilosban parkoltam, mert vagy 200 taxiparkolóhely mellett nehéz ingyenes helyet találni)

Nem vitatom, jogos volt, de mikor kérdeztem tőle h nem-e lehetne hogy most csak figyelmeztet, azt mondta hogy ő már egyszer elment a HÁTAM MÖGÖTT, és azt hitte hogy akkor észreveszem magam.

Aztán rákérdeztem erre a kötelező bünti dologra, és látszott rajta hogy "sarokba lett szorítva".

De ugye senki se meri fikázni ezt a "bírságolóautómatásdit", mert akkor gondolom kirúgnák őket.

Szerintem egy figyelmeztetés elég lett volna.(Ja és nem voltam bunkó a sünnel.)

2014. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs ilyen. Ha minden rendben van, akkor úgysem tud, vagy perre viszed a dolgot. Ha büntetnek akkor annak alapja is van, csak a jó állampolgár nem szereti ezt beismerni, vagy fellázad, hogy most miért nem nézik el neki ezt a kis semmiséget?
2014. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, te melyik országban élsz? Mert hogy nem itt Magyarországon, az egész biztos.

Kérdezőnek a válasz pedig: igen, kötelező, és a kérdésed teljesen pontos, de ezt soha el nem fogja ismerni egyetlen fejes sem.

2014. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!