Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi van akkor, ha az utcán a...

Mi van akkor, ha az utcán a rendőr megállít és igazoltatni akar de nincs nálam se személyi se diákigazolvány?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor balhé.
2014. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod fejből elmondani az adataidat akkor bevisznek.
2014. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy ott helyben megszívat, vagy vizsgálati fogság alá helyez, amíg nem tisztázódik a személyazonosságod.
2014. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlackSword ***** válasza:
Legyen nálad!!! Nem olyan nagy dolog... Egyébként meg bent fogsz időzni, amíg valaki utánad nem viszi a papírjaidat...
2014. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha akar bevisz, ha meg jó napja van elfogadja azt, amit bediktálsz. Persze leellenőrzi, hogy létező ember adatait diktáltad e be. De attól még bevihet, hiszen honnan tudja, hogy éppen nem a testvéred adatait diktálod be.
2014. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A Tengerész ***** válasza:
Szituációfüggő a dolog. Ha pl nyaralsz a Balatonon és nincs rajtad csak egy póló meg egy gatya akkor nem valószínű, hogy gond lesz, de ha Pesten mondjuk a nyóckerben éjjel egy nagy táska gyanús holmival settenkedsz akkor előállíthatnak, ha csak nem tudsz valami nagyon hihető dumát kitálalni. Amúgy nem nagy a veszély ha nem nézel ki gyanúsnak, én 69 éves vagyok, de SOHA nem igazoltattak gyalogosan. Autóval előfordult, sőt az is, hogy nem volt nálam semmi papír, de akkor is elengedtek.
2014. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Köteles vagy magadnál hordani. 72 órára be is vihet, míg megállapítják, hogy ki vagy. Bemondásra senki nem hiszi el, illetve hiheti el, hogy te valóban Kovács Béla vagy.
2014. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én találkoztam ilyen szituval haverokkal iszogattunk lent utcán kiskorú volt a srác nem volt nála irat bediktálta adatait leellenőrizték hogy létező személy e és elmentek
2014. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!