Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igazságügyi elmeorvosi szakért...

Igazságügyi elmeorvosi szakértő mit befolyásol?

Figyelt kérdés

Volt egy ügyem rongálás miatt, de mivel valójában elestem, azért tört be az ablak, nem voltam hajlandó megfizetni a kárt.


A vallomásomban is elmondtam, hogy elestem meg minden, most persze beutasítottak egy igazságügyi elmeszakértőhöz.


A doki épp nem volt bent és még a papírokat sem találták az ügyről, de azért csináltattak egy szondi és egy roscharch tesztet meg elmondtam az elején ugyanezt, hogy elestem.

Ideges voltam, de a roscharch teszten csupa békés dolgot láttam bele a tintapacákba, erdőket, tájképeket, nem ragadozó állatokat. A szondi tesztem meg tudtommal szintén békés.


Ilyen esetben mi lehet? Amúgy ők sem értették miért volt indokolt a vizsgálatom...


2014. márc. 25. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megmondani.


Ha beidéztek elmeorvos szakértői vizsgálatra, akkor kellett hogy kapjál egy határozatot elmeorvos szakértő kirendeléséről. Kaptál? Bár gyanítom, a válasz nem. Ha mégis, mi volt annak az indokolás részében?


Ok nélkül nem szokás elmeorvos szakértőt kirendelni, csak ha felmerül arra vonatkozóan infó, hogy szükséges lehet.

2014. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!