Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem az lenne a normális hogy...

Nem az lenne a normális hogy örülnénk a rendőröknek?

Figyelt kérdés
A rendőrök dolga a rend és a törvény betartása, de én ha meglátok egyet az utcán akkor ideges leszek hogy ha megállít éppen miért fog megbüntetni.
2014. márc. 30. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Papírforma szerint az a dolguk. Csak hát ahogy Mr. Burke is mondta az Aliens-ben: "A szabályok csak papírra vetett szavak..."
2014. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
A.C.A.B
2014. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
De igen. Én sem értem ezt a rendőr utálatot, (komcsi korszak hozadéka talán?) apokalipszis lenne rendőrök nélkül. Ahol én lakom nagyjából megkettőzték a rendőri jelenlétet és ennek egyébként normális, félnivaló nélküli emberek nem örülnek. Ki érti ezt?
2014. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban ez a komcsi korszak hozadéka, ahogy fentebb is írta egy hozzászóló. Aztán meg ott van a korupció, na meg hogy a rendőrök mindennel foglalkoznak csak a bűnüldözéssel nem. Épp múltkorjában jelentették ki hogy még többet fognak mérni(traffipax), az idős embereket-főleg Borsod megyében-meg a saját házukban verik agyon 500ft-ért-rendőrök meg sehol, és ez mindennapos jelenség. És ez csak egy példa volt asok közül.
2014. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a komcsi korszakhoz, nemcsak posztkommunista országokban gondolkodnak így az emberek, hanem szinte mindenhol Nyugat-Európában. Ez pedig az idióta szabályok (drogtörvények stb.) és a büntetések -amik sokszor nem az általuk állítólagosan kitűzött célt szolgálják, hanem bevételi források- miatt van így, amivel az emberek nem értenek egyet. Miért nem táblázzák ki pl., ha mérnek? Mert akkor mindenki lassabban menne és nem lenne kit megbüntetni?
2014. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

A magyar ember az egyik legszabálytalanabb ember. Maga a kérdező is ellentmondásba kerül:

"A rendőrök dolga a rend és a törvény

betartása, de én ha meglátok egyet az

utcán akkor ideges leszek hogy ha

megállít éppen miért fog megbüntetni."


A rendőr akkor büntet ha valamit megszegsz. Tehát a dolgát végzi amit az első sorban leírsz.


Engem még nem büntettek meg, de számtalanszor állítottak meg és figyelmeztettek már.


Kérdező! Mit vársz? Hogy ne büntessenek a gyorshajtásra, vagy lehessen részegen vezetni?


Ehhez a törvényeken kell változtatni nem a rendőrökön. Elég szégyen ez a magyar mentalitás, mert a magyar ember a szabálytalanságával tesz azért, hogy a rendőrök büntessenek. Érdekes tőlünk nyugatra de az USA-ban meg főleg ha már ránézel a zebrára megállnak. Na itthon ledudál az autós arczos.

2014. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy utálják a rendőröket a kormány tehet. Nem az a rendőr találja ki, hogy meg kell büntetnie téged, sőt neki is elege van és sokuk érzik úgy, hogy becsapták őket. Mikor rendőrnek mentek nem erre vállalkoztak, hogy lehúzva hagyott autó ablakért 15ezres csekket írjanak. Ezért kell a Jobbikra szavazni. Kb. az egyetlen párt ami belátja, hogy vicc a mai rendőrség. Változtatások kellenek.
2014. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Faluban egy házat kiraboltak a kisebbségiek míg nyaraltak, a tetteseket előkerítették, de tenni nem tehettek semmit, mert hát hátrányos helyzetűek, értékek nem kerültek elő, bűnösök büntetést nem kaptak, hol az igazság?

Traffizáshoz értenek máshoz nem, bár én is lennék ilyen téren rendőr, nem kéne mást csinálnom mint üldögélni egész nap a kocsiban és bambulni, a műszer meg végzi a dolgát.

Vagy másik példa, távoli ismerős fejre álltak 3-man a kocsival, sofőr kikászálódott, sokkos állapotban megpróbált segítséget szerezni, mire visszaért egy közeli háztól emberekkel és telefonáltak mentőknek ( régebben történt, nem volt mobil mindenki zsebében ), egy rendőrautó már ott volt, szerencsére a másik két utast sikerült kifeszíteniük a kocsiból, de mikor kiderült, hogy Ő volt a sofőr elvitték bilincsben, mert nem rakott ki elakadásjelzőt, stb... sokkos állapotban pont erre gondol valaki, kórházba meg másnap reggel került mert az éjszakát a rendőrségen töltötte zúzódásokkal és kéztöréssel... megint egy igazságos intézkedés.

Innentől szerintem érthető, hogy a vélemény azért megvan.

2014. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ő volt a sofőr elvitték bilincsben, mert nem rakott ki elakadásjelzőt, stb... sokkos állapotban pont erre gondol valaki, kórházba meg másnap reggel került mert az éjszakát a rendőrségen töltötte zúzódásokkal és kéztöréssel... megint egy igazságos intézkedés. "


Hihető is, hogy elkadásjelző miatt bevitték:-) Inkább részeg volt vagy valamit csinált. Érdekes még nem hallottam olyanról, hogy valakit elakadásjelző miatt vagy akár ilyen apróság miatt bevittek volna. Erre meg egyébként sem lehet, gondolom a rendőrök kitaláltak valami mesét:-)


De most jut eszembe, tegnap engem is bevittek, mert nem ment az irányjelzőm.

2014. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt se alkohol semmi ilyesmi... de most őszintén szerinted pont az lesz a legfontosabb, hogy hiszed vagy sem? Attól még így történt.
2014. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!