Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelenkezésemhez használhatom-e...

Jelenkezésemhez használhatom-e ezt az erkölcsi bizonyítványt, ha közben most kaptam egy határozatot hogy el akarnak tiltani 4 hónapra a járművezetéstől? Nem számít bele? Nem kizáró ok hogy bekerüljek a suliba? Válaszokat nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
Szeretnék rendőrnek jelentkezni, középiskolába, megvan hozzá mindenem, de előtte (nyáron) volt egy szabálysértésem, a sulihoz kell erkölcsi bizonyítvány kiis kértem, teljesen jó nem szereplek büntettesek nyilvántartásában.
2010. jan. 5. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerj egy uj erkolcsi bizonyitvanyt, ha abban sincs benne, akkor nincs gond.Szerintem amig nem szuletik meg a hatarozat, addig az elozo ervenyes.

Egyebkent lehet,hogy nem olyan sulyos a szabalysertes, hogy az ketsegbevonna a felvetelidet.

2010. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi miatt tiltottak el a járművezetéstől? Balesetet okoztál?

Egyébként pedig környezettanulmányt készítenek mikor jelentkezel a suliba és mivel ezt nyilvántartásba veszik kb 1 perc megnézni.

Ha még időben jó az az erkölcsi (nem tudom mennyi időre lehet visszamenőleges) akkor küldd be azt és majd kiegészíted - letagadni úgysem tudod.

Mellesleg ha ez szabs volt, az azért még mindig nem bűncselekmény...

2010. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy emlékszem hogy tőlem három hónapnál nem régebbi erkölcsit kértek.három éve volt.DE tény,hogy seperc nekik kideríteni,hogy mi volt hogy volt...A másik meg ,hogy nem mindenki után néznek.olyan szúrópróba szerűség...
2010. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!