Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetem nélkül lehetek nyomozó?

Egyetem nélkül lehetek nyomozó?

Figyelt kérdés
Jövőre betöltöm a 18-at es úgy gondolom, hogy rendőr nyomozó szeretnek lenni de nem tanulok elég jól ahoz, hogy felvegyenek egyetemre. Lehetek eegyetem nelkül nyomozó?

2014. jún. 30. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Menj a Rendőrtiszti Főiskolára.
2014. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 #Gábor# ***** válasza:
89%

Már az is egyetem. Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Rendészettudományi Kar.


Egyébként szerintem ez helyfüggő, hogy tiszthelyettesként lehetsz-e bűnügyes. Alapvetően ugye rendészetiben egyenruhás állományt képeznek, de közülük is szoktak bűnügyre kerülni, de szerintem nem egyből. Most meg szerintem nem fogják tudni neked megmondani, hogy két év múlva ha végzel, akkor mehetsz-e bűnügyre. Viszont, ha rendészetibe mész, akkor elvileg utána bárhová vezényelhetnek. Szóval, ha mindenképp nyomozó akarsz lenni, akkor NKE.

2014. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NKE Bűnügyi Igazgatási alapszak.
2014. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Perzse, hogy lehetsz. Van tiszthelyettesi beosztásban is nyomozó csak valamennyivel kevesebb fizetésért.
2014. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szinte semmi esély nincs rá. Régebben több tiszthelyettest vettek fel nyomozók közé, de mostanában megnőtt az NKE-n végzett nyomozók száma, így nyilván a tiszthelyetteseket kevésbé keresik.

Szóval ha nagyon szeretnéd vegyél erőt magadon. Minden akaraterő kérdése.

Erőt veszel magadon elkezdesz tanulni és felvételizel az NKE-RTK-ra hogy nyomozó lehess.

2014. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Hát, szerintem Ace Venturának sincs diplomája, úgyhogy ha más nem, olyan biztosan...
2014. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már hogy lehetnél te kis buta?
2014. júl. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

Persze! Nyomozó - okj :D :D

Te ne legyél nyomozó...

2014. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendőr nyomozó nem(és társai) Magánnyomozó igen,ha elvégzed az érettségit+ezt az okj-s tanfolyamot!:)
2014. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!