Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eléggé aggódóm! 17 éves...

Eléggé aggódóm! 17 éves vagyok és kb.1 hónapja a Tescoban beleittam egy üdítőbe és visszatettem a polcra! A helyszínen beismertem és kifizettem az árut! Az okozott kár 301 forint! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Most jött a levél egy adatvédelmi nyilatkozattal amit 8 napon belül vissza kell küldenem! Soha nem volt ilyen esetem! Aznap szakított velem a barátnőm és emiatt nagyon kivoltam.. olyan: "nem érdekel semmi" hangulatom volt! Bár tudom,hogy ez nem mentség! A pénzbírságtól nagyon félek mert anyagilag nem állunk valami jól és a dolgot is nagyon megbántam! Mi lesz szerintetek?
2010. jan. 5. 19:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%
Tudod mivel kifizetted utána az árut és beismerted ezért ez tevékeny megbánásnak számít, és még 18 sem vagy, továbbá az összeg nem haladja meg a szabálysértési összeghatárt. Nemhiszem hogy akármi is lenne belőle. Ne aggódj! Legközelebb meg ne ismerd el és menj el :D enyniért a rendőr se jön ki :D
2010. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
32%
Megélhetési bűnözés
2010. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
67%
eggyetértek semmi bajod nem lessz :) amugy az elsö válaszolonak már nem tom miota eltünt a 20ezer ft os szabálysértési határ :) nah de egy a lényeg emiatt ne idegedkedj :)
2010. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
18%
Remélem megbüntetnek.
2010. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm! Kivéve az utolsónak! Legközelebb lécci a kérdésre válaszolj ;)
2010. jan. 5. 21:28
 6/44 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó komment= Lófsz a valagodba! Remélem ha ilyen helyzetbe kerülsz, akkor Téged tényleg megbsznak.


Kérdést feltevőnek:


Én úgy tudom, hogy 2000 Ft alatt nem foglalkozik vele a rendőrség. (Semennyire!)

De ha meg kukacoskodnak, meg bíróság, meg egyéb ilyen szarokat akarnak a nyakadba varrni, akkor egy jó ügyvéddel akár még nyerhetsz is rajta XD


(ez utóbbi rész poénnak lett szánva, de 301 Ft??? Lóf... a seggébe, aki ilyen miatt genyózik Veled.


Másrészt meg max szüleidet büntethetnék (amit mégegyszer mondok: nem tartom valószínűnek), mivel nem vagy nagykorú és büntethető.

2010. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 kalmangabor ***** válasza:
95%
Először is: mivel kifizetted, olyan, mintha beleivás nélkül megvetted volna. Másodszor: 20.000,- Ft a szabálysértési összeghatár. Alatta a jegyző jár el szabálysértés miatt, felette a bíróságra tartozik. Harmadszor: ha fiatalkorú az elkövető, az ő cselekménye miatt a szülőt nem büntetik.
2010. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
12%
csak tudnám miért kellett beleinnod? Remélem elkaptál valamit....
2010. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
39%
mármint értem, hogy anyagilag nem álltok jól, de most az-az egy-két korty megérte neked? Legalább loptad volna el az egészed b@zdmeg.... Istenem....
2010. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
42%

Hagyjad már ezt a megélhetési bűnözést meg hogy nem volt pénzem.

Bemész a mosdóba és iszol CSAPVIZET kisfiam.

DE nem LOPSZ.

2010. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!