Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 15 évesen hintázok egy...

Ha 15 évesen hintázok egy játszótéren megbüntethet a rendőrség, vagy a közterület felügyelő?

Figyelt kérdés
Én és 4 osztálytársam kimentünk a Bólyai tér-re mert a Wesselényiben tanulok, és gyakorlat van, de ebéd szünet volt, és ott van egy játszótér. Hintázok, mire oda jön egy 51 év körüli férfi biciklivel. Farmer nadrágot, farmer felsőt viselt, és egy fehér baseball sapkát. Megkérdezte, hogy nem látom mi van oda írva?.. Mondom a rendőrség, tűzoltóság, mentő száma.. Akkor biztos nincs ki írva, de 0-14 éves korig lehet használni a hintát, a városházának évente több millióFt kárt okoz a hinták javítása. Mondom neki, hogy nem teszem tönkre, nem őrült módjára használom. Erre mondja, majd mindjárt ki hívom a közterület felügyelőket, és fizethettek 50ezer Ft.ot. Erre egyik osztálytáram is Gergő is beleült. Erre elment, és annyit mondott, hogy rá fogunk fázni, mondom, jól van el lehet menni. Elment, és 5 perc múlva visszajött, és elővette a telefont, és a telefonba ezt mondta, hogy igen 2 szemtelen fiatal, a Bólyai téren, küldjetek már ki valakit, vagy akkor bemegyek én nekem úgy is jó. Megkérdezem, most komolyan ki hívta? Így nevetve. Mondja, hogy igen, te fogsz a legrosszabban járni, mert te még vissza is pofázol! Monda Gergő, hogy mit zavarja, hogy mi hintázunk? Ki magad itt? Erre mondja, hogy a városházától valami közterület felügyelő. Erre mögöttem, jött biciklivel, egy 50 év körüli másik férfi is, és csak annyit mondott, hogy lehet kiszállni a hintából, vagy 50ezerFT-ot fogtok fizetni! Erre a fehér sapis rám ordít, hogy te kis dagadék szálljál kifele! (81kg vagyok, 176cm) Rá ordítottam, hogy Fogja be a pof**áj*át!! Erre, te kis taknyos g**i maradék, hogy beszélsz? Erre ismét rá ordítottam, hogy mondom fogja be a po***ját- és menjen innen! Erre azt mondta, hogy gyere ide most azonnal gyere ide, olyan pofot kapsz! Mondom neki azosztigen.. Erre a másik férfi a biciklijéről levett egy gumipókot, és 2 en megindultam utánam 2 oldalról. Erre elkezdetek sprintelni a suliba, és ők is utánam jöttek. De a suliba már nem jöttek be. Gergőt is megakarta ütni a gumipókkal.
2014. júl. 1. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát eez igen :D ez kellett nekem így estére :D

amúgy ez tuti nem igaz :D

2014. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hülyeségből írom. Tényleg így volt.
2014. júl. 1. 20:07
 3/16 anonim válasza:
Hát, ha kivan írva, hogy 0-14 éves korig NEM lehet használni a hintát, akkor ne csodálkozz!!
2014. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de nem volt ki írva.... És most egy közterület felegyelő nem úgy néz ki mint egy hajléktalan, meg nem pofázik, és hagyja, hogy pofázzak neki hanem akkor odajön és megbüntet...
2014. júl. 1. 21:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltál, hogy 0-14 ig lehet
2014. júl. 1. 21:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen is hintázok:'D viszont nem fogalmazok ennyire enyhén ha beszólnak:D Legközelebb mondd meg neki, hogy rendben van majd utána kérdezd meg tőle, hogy merre található a legközelebbi játszótér.
2014. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát de míg nem tudom biztosra, hogy az-e vagy nem, addig nem fogok neki be ku**a anyázni neki, mert akkor ha tényleg az akkor szívás van...
2014. júl. 1. 22:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy megbüntethet a közterület-felügyelet, de annak nem az a szabályos módja, amit leírtál.


A közterület felügyelőnek igazolni kellene magát, majd felszólítania a jogsértő cselekedet elhagyására. Mivel ez nem történt meg, nem történhet büntetés sem.

2014. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes és vicces meg szánalmas is egyben. Először is, én majdnem harminc évesen is szeretek hintázni, de hála istennek a mi városunkban van felnőtt játszótér és ha ingerenciám akad akkor oda lemegyek vagy a margit szigetre. Amúgy meg magamtól is van annyi eszem, hogy nem ülök bele a gyerekek hintájába, nehogy tönkre tegyem. Egyébként 17 évesen 176 cm 81 kg szerintem még nem a világ vége. Én a közteres helyében úgy intéztem volna, hogy "fiam, légyszives szállj le mert a kisgyerekek stb..." Akármilyen hihetetlen az erőszakos fellépés erőszakot szül ezért lett nagy po***fázás és futás a vége. Szép szóval is el lehet intézni a dolgokat.

A közterest meg jelentsd fel a pics***ába úgy ahogy van. Komolyan mondom megérdemli. Az ilyen ember ne képviselje az állam érdekeit semmilyen formában se!!! Ezért tartunk itt ahol most. Mondom mit követett el a közteres: hivatali bűncselekényt, azaz a Büntető Törvénykönyvben írtak alapján közfeladati helyzettel visszaélés, egyébként kényszerítés, könnyű testi sértés kísérlete, bántalmazás hivatalos eljárásban, vagy hivatalos eljárás színlelése, szakszerűtlen munkavégzés, bűnpártolás, felbújtás. Kb hirtelen ennyi jut eszembe. Egyébként meg kíváncsi lennék arra is, hogy mégis miféle szabálysértés az ha valaki hintázik???!!! Hogy azt a jó b... k.... any___ját neki azt! Fel is b... tam az agyam ezen.

Hogy az a jó any.**jába volt csupaszon az a majom+fejű állatja! Nem is értem, hogy hogyan is képzeli ezt. És még ezeknek adtak jogot a bilincselésre és igazoltatásra. Sok r+oha+dt bűnöző van köztük ám. Nem kell mindent kézpénznek venni amit mondanak, ilyen esetben legközelebb te hivj azonnal rendőrt. Ja és feltétlen mond el, hogy itt van egy személy aki azt állítja, hogy ő közteres, de nincs rajta egyenruha és igazolványt nem mutat és ötvenezret kér tőlem stb.... aztán hulljon a férgese...

2014. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hívd ilyenkor rá a rendőrt, hogy itt egy közteresnek magát kiadó személy, aki nem igazoltatta magát és 50 ezret követel tőled.
2014. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!