Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha elkapják mennyivel több...

Ha elkapják mennyivel több lehet a büntetése, mint alapból (lent)?

Figyelt kérdés

Üdv.


Haverommal motoroztunk,van 1 yamaha aerox-a 78 ccm 110 a vége,mert gyorsulásra hegyezte ki (kb úgy gyorsul,hogy lehagyta simán apám a3-asát ,hülyegyerek lendületből látta jön a kocsi meg minden de izomból teligázzal kihajt,simán eltudott menni,de satuznia kellett szinte a kocsinak,másik oldalon szembe jött a rendőr és meglátta,én megtudtam indulni a kocsi után szépen normálisan,a rendőr betolta a villogót ,és kb jó 10 autó után megtudott fordulni,haverom meg tőgázzal ,elmenekült és simán lerázta őket,mert kb 30 perc után hívott,hogy otthon van (11km-re kb ahonnan utánna mentek)és sima volt az egész.


Mennyivel nagyobb a büntetés,így hogy menekült,ha elkapják mintha megállt volna és balasetveszélyes volt illetve szabálysértő a motorja(50-es jogsival 78cm3-as motor)?


2014. júl. 4. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

B.szki..

Csak a tárgyalások során lesz ennek szerepe, ott majd mindenre fény derül...!

Ha van lóvéd jó ügyvédre, esetleg bevállalja hírnévből, akkor sokkal kevesebb lesz a bünti!

2014. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyennek egy kamion lenne a büntetés.
2014. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is szinte néztem,mert oké,hogy gyors az a kávédaráló,de a jó 50-55-tel jövő autó előbb tőgázzal ,kipörgő kerékkel kivág,és jó 2 m volt a már-már satuzó kocsi és közte...

Én pedig csak néztem,mert még jó 7 autót meg kellett így is várnom...ő meg mikor meglátta a rendőrt nem,hogy tovább ment volna 45-50-es tempójával,hátha elnézi valahogy,hanem teljes gázzal ment.

Majd felhív,hogy "sima" volt...,áthajtott 1 bicikliúton,1 játszóteren,és 1 strandos,kutyafuttatós ilyen családi "szabadidő" központá kialakított tónál (a tó mellett van 1 földút ,ahol mindenki közlekedik ott)...

2014. júl. 5. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Megérdemelnétek egy jó pár pofont, hogy a fogaskerekek helyükre kerüljenek a fejetekben. Pár évvel ezelőtt a Mecsekben egy idióta motoros miatt meghalt egy vétlen ember. Ti a büntetésről beszéltek, pedig itt tömény hülyeség lenne a téma. Nem való a s..-tek alá motor! És legyen tanulság, akármi is a bünti.
2014. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem értem,miért többesszámban kell beszélni?

Ki mondta ,hogy ketten csináltuk? - egy kis értőolvasás,semmi több...

Egy kis önminősítés,hogy még az értőolvasás hiányában önminősítés is történik.

2014. júl. 24. 04:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal kezdted, hogy "motoroztunk"! és hagytad a hülyeséget megtenni! A kritikát köszönöm, legközelebb jobban figyelek az olvasással.
2014. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!