Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Videófelvétellel bizonyítható?

Videófelvétellel bizonyítható?

Figyelt kérdés
Ha nem találok otthon valakit, de nálam van egy-két dolga (póló, könyv), és ráakasztom a zacskót az ajtajára, de esetleg valaki lelopná, akkor én ha felveszem videófelvételre, hogy hiánytalanul mindent odaraktam, akkor én nem vagyok büntethető, és nem is vagyok kötelezhető semmire, ugye?
2014. júl. 6. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem bizonyítható. Ennyi erővel lefényképezed, aztán ugyanúgy hazaviszed magadnak, aztán "valaki ellopta".
2014. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg azt is bizonyitod, hogy mindent ott is hagytál megfelelö felügyelettel biztositva annak sértetlenségét amig a tulajdonosa hivatalosan átveszi.
2014. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem aztán nem kellenek, nálam csak porosodnak.

De, köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 6. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Videófelvétellel akarod bizonyítani hogy visszaadtál egy pólót? De miért, gondolod ha nem adod vissza megkerget a Gepárd kommandó?

Feltételezhetően ez a póló már csak neked fontos, a volt csajodnak nem, dobd ki és slussz.

2014. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Postán kellene elküldeni az talán biztosabb!!
2014. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a kapura akasztod ki, akkor nem adod oda. Ha rárakod a kapura egy zacskóban, akkor azt jogilag közterületen helyezed el. Így annak eltulajdonítása is jogtalan elsajátításba fog ütközni.

Biztos hallottál arról a bírságról, amit a rendőr azért szabott ki, mert az autó szélvédőjét lehúzva hagyta parkolásnál. Ott a bírságot azért kapta, mert nem gondoskodott a vagyonbiztonságról. Ezt úgy hívják más néven, hogy elkövetésre provokálás. Tipikus esete, mikor indítókulcsával benne ott hagyod a motort az utcán.

2014. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!