Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a tolvajkergetők...

Mit gondoltok a tolvajkergetőkről?

Figyelt kérdés
Hasznosnak találjátok a munkájukat vagy esetleg ellene vagytok? Ha ellenük vagytok akkor miért? Az utóbbi időben egy elég nagy offenzíva indult ellenük, törölték a Facebook oldalukat, majd a Youtube csatornájukat. Jogosnak találjátok? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. júl. 13. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Már YouTube-ról is törölték őket? :( Amúgy szerintem jó amit csinálnak!
2014. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem ellenzem Őket. Jó,hogy van aki ezt csinálja... és érdekes is.
2014. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Magát a kezdeményezést remeknek tartom, örülök, hogy vannak, akik saját szabadidejüket és energiájukat áldozzák erre.

A módszereik egy része már kevésbé tetszik.

A legnagyobb problémám velük a vezetőjük, a múltjával és a magamutogató-provokatív hozzáállásával. Úgy vélem, hogy nélküle a tolvajkergetők működése sokkal népszerűbb és elfogadottabb lenne.

2014. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
82%
Az elején támogattam őket, de most már egy kicsit kezdenek a ló túloldalára esni. Hasznosnak hasznosak, de tényleg kezdenek egy kicsit eldurvulni.
2014. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, nem törölték a YouTube csatornájukat!
2014. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%
Mellettük vagyok én is.
2014. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Csak egy videójukat törölte a Youtube.


Én támogatom őket, a modoruk valóban nem a legjobb, de utána rájövök, hogy mikkel(?Kikkel?) beszélnek

2014. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Hasznosnak találom a munkájukat, bár előbb is megjelenhettek volna s akkor talán mostanra már elhomályosodott volna ez a nagy liberális láz... A Facebook mindig is liberális vezetés alatt volt, tehát nem csodálkozom semmin se...
2014. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy nagyon jó kezdeményezés, rossz eszközökkel.

Tomcat-ról meg csak annyit, h kevés nála antipatikusabb embert láttam idáig.

2014. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a módszereik sem olyan drasztikusak. Az egyik részben volt egy csávó, aki bocsánatot kért meg megbánást tanúsított aztán itattak vele valami löttyöt ami megfosatta. Szerintem ez nem olyan brutális.
2014. júl. 13. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!