Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek megtalálják így...

Szerintetek megtalálják így ilyen alapon ezt a tolvajt?

Figyelt kérdés

A cégünknek a város szélén van egy zárt úszómedence és négy haverommal összefogtunk,elmentünk úszni egy órát jól éreztük magunkat,mikor visszamentem az öltözőbe odalett az autóstáskám amiben tízezer ft-om volt valamint személyi,jogsi minden fontos irat,telefonom az nem,mert azt bevittem a medencéhez az óra miatt. Az öltözőhöz nincs kulcs csak az épülethez ,nem tudtuk volna bezárni az öltözőt,de mivel sosem volt ott lopás nem vittük be a cuccainkat. Na nem sorolom,kihívtam a rendőröket és elmondtam mindent,felírták és azt mondta a járőr,hogy menjek be a kapitányságra feljelentést tenni,bementem ezzel telt a fél napom. Kamera nincs,látni senki nem látott senkit,úgyhogy esélytelen,hogy meglesz a tolvaj.


Viszont most jutott eszembe,hogy nekem az okostelefonom olyan ,hogy be lehet kapcsolni rajta a tartózkodási helyet. Vajon a nyomozóknak eszükbe jut,hogy ugye manapság az utolsó iskolázatlan romának is van okostelefonja és a tolvajnak is lehet okostelefonja van és,ha van rajta tartózkodási hely ami tegyük fel be van kapcsolva akkor a rendőrség lekérdezi,hogy abban az időpontban az adott helyen járt-e tartózkodási helyet mutató okostelefon vagy gps,ha igen akkor kinyomozzák,hogy az adott tartózkodási helyű telefon milyen címen van és máris megvan az elkövető. Mennyi erre az esély? Így ki tudják nyomozni az elkövető kilétét,ha máshogy nem is?



2014. júl. 18. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Orbán lagziján is elveszett egy telefon (igazából Őszödi Feri lopta el). Azt azóta sem találják. Gondolod, a te táskádat meg fogják találni?

Sajnálom, de szerintem nem lesz nem.

2014. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tízezer forintért nem fogják bevetni ezeket a módszereket.

És az se biztos hogy lehet ilyen bemérős trükköt alkalmazniuk

2014. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
100%
És mégis hogy? Nézzék át az összes hálózati adatot? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
2014. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem találják meg.
2014. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak vicc ugye? Pár hónapon belül lezárják a nyomozást és nem lesz semmi eredmény
2014. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nem az ncis stb

nalunk beleittak italba megse lett semmi...senki meg.

2014. júl. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

off: utolsó, az, hogy beleisznak a poharadba az egy dns, kell hozzá az elkövető dns-e, hogy egyezzen, ugyanis csak a már elítélt elkövetőkről van dns bank.


Arra nincs lehetőség, és kizártnak is tartom, hogy az elkövető bemérhető telefonnal ment lopni. Maximum a cellainformációk alapján lehetne bemérni, ha telefonált, de gondolom ez is kizárt. Ha sorozatelkövető, akkor még van esély a kiléte megállapításához. Nálunk is számtalan olyan eset volt, hogy megcsinált 4-5 balhét, és utána ismerte el az előzőeket. Szóval nem reménytelen, de kicsi az esély, illetve a 10eFt-od még ha meglenne az elkövető, sem kapnád vissza, polgári perben érvényesítheted jogod.

2014. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!