Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előreutaltam harsveraprón egy...

Előreutaltam harsveraprón egy "megbízható" embernek, de nem jött meg a telefon. Feljelenthetem?

Figyelt kérdés

30,000Ft-ot utaltam 8napja egy illetőnek a számlájára, de semmi hír a telefonról, valószínűleg átvert.. Fel jelenthetem a rendőrségen? Illetve végére járnak ennek? Esetleg mennyi idő? Nevét és számlaszámát tudom, valamint a telefonszámát. Légyszives segítsetek..

19/F



2014. aug. 7. 00:41
1 2
 1/15 tetro ***** válasza:
100%

felhívni próbáltad? vagy levelet írni neki?

8 nap azért még nem olyan nagy idő. Pénteken-hétfőn kaphatta meg a pénzt. Ha hétfőn feladta (mondjuk lehet nem is ért rá rögtön feladni), akkor se biztos, hogy nálad kellene már lennie.

2014. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Megadtad neki a címed? Egyébként ph!-n van erre megfelelő fórum, én ott folytatnám a történetet: [link]

[link]

2014. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol le van írva, hovy ne utalj előre!
2014. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első körben próbáltál vele kapcsolatba lépni? Felhívni, írni neki?
2014. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szántóvető ***** válasza:
természetesen feljelentheted.bárkit fel lehet jelenteni.gondolom az utalást bizonyítani tudod.viszont a megbízható ember hivatkozhat arra hogy átadta neked személyesen a telefont úgyhogy kemény menetre számíthatsz.
2014. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A magyar mentalitás miatt én már a Vaterán sem igazán merek vásárolni, mert még ott is többször átvertek.


Így viszont ez esélytelen, mert nincs nyoma sehol semminek, csak annyi, hogy utaltál; szóval szerintem sajnos buktad az összeget. Viszont az jó ötlet, hogy "jó" hírét kell kelteni a fórumon és akkor talán ő is reagálni fog erre.

2014. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondom, én mint eladó, azért csak örülnék, ha szól előtte az illető, bár én rá is kérdezek mindig hogy megvan e az áru, és minden rendben van e.
2014. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mondjuk mi lenne ha lenyeget irnad.

mit mondott telefonon? felvette? lebeszelted, h kuldod-kuldi rendesen?!

nem irtad a nicket, se a tied!

eleg regi tag vagyok, akik csaltak repultek, 1 altalam is!

johet privatba is.

2014. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindketten fel vagyunk regisztrálva a hardverapróra, többnyire ott beszéltük meg a dolgokat, hogy utalok neki, megadta a NEVÉT és a SZÁMLASZÁMÁT, én pedig a CÍMEMET és a NEVEMET, valamint tudjuk egymás telefonszámát, beszéltünk telefonon is, de ott még magáról az üzletről, csak hogy lehet róla szó, és a részleteket magán az oldalon tárgyaljuk meg.
2014. aug. 8. 01:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor MIÉRT NEM HÍVTAD FEL te szerencsétlen...
2014. aug. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!