Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök mennyire örülnének...

A rendőrök mennyire örülnének annak, ha egyszercsak soha többé semmilyen szabálysértés nem történne a Földön?

Figyelt kérdés

Semmi betörés, szabálytalan vezetés, rablás, gyilkosság meg egyéb ilyen dolgok.

Tudom, hogy lehetetlen hogy ezek a dolgok csak úgy hirtelen eltűnjenek, csak egy fantázia kérdés, ami eszembe jutott.


2014. aug. 27. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, mert , akkor nagy leépítések lennének a rendőrségnél,végül pedig megszűnne és elveszítenék a munkahelyüket.
2014. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

az EU.ban 600ezer ember vándorolt ki, hogy kint dolgozzon, ezek nagy részt, 20 százaléka bűnöző volt itthon, ott nem az. emiatt nincsenek is bűncselekmények, mégis nő a rendőrök száma.


M I É R T ?

2014. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mennyire örülnének? a legrosszabb rémálmaikban sem mernek ilyet elképzelni szerintem


amúgy ha ez megtörténne, akkor szerintem elkezdenének újabb szabályokat bevezetni, és jobb híján azok mennének börtönbe, akik pl. káromkodnak, egészségtelenül élnek... bűnözőkre mindig szükség lesz

2014. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel?
2014. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez utópia, és sajnos az is marad, de nagyon jó kérdés! :)
2014. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KoDan válasza:

nah


ilyen kérdést feltenni


egyépként én az eggyessel értek egyet

2014. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem örülnének,mert akkor nem lene munkájuk,és ők mennének el lopni,mert rá lennének kényszerülve a lopásra.
2014. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!