Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi számít rendőri brutalitásna...

Mi számít rendőri brutalitásnak, rendőri túlkapásnak és rendőri erőszaknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

tulképpen mindaz amit ma ebbenaz országban rendőri intézkedésnek hívnak, élén egy kihallgatással ahol teljesen természetes jeleggel agyonvernek ... és ezen valahogy úgy ki s eakad senki, mert evidens.

Na ezen kellene sürgősen változtatni pl ha már állítólag jogállam vagyunk.

2010. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%

gondolj bele, van ezek felett bármilyen control? semmilyen. most nem a hivatalos verzió szerinti ügyészségre gondolok, mert az ügyész előtt ugyan úgy elvernek és még xarrá is röhögi magát, hanem valami tényleg létező control kellene ide, hogy egy rendőr ne legyen már amolyan kiskirály és vegyen már vissza magából.

Tudod sok idő kell még ahhoz asszem, amíg átmegyünk a jelenlegi agyonverősdi - bevallásosdi módszerből abba a mentalitásba, hogy egy kihallgatás úgy kezdődik, "kér egy kávét uram?" ... sajnos ez az ország itt tart ma, na ne aggódj, meg is van ám a nemzetközi hírünk ezen a téren (is)

2010. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Azt mondja "kér egy kávét uram" hahahahah év vicce. Te normális vagy?

Érdekes engem még sose vertek el. Tudod miért??? Mert nem dobálom kockakővel őket se meg az mtv székházat se és még sorolhatnám.

De persze bevisszük őket és kínáljuk meg kávéval:D:D:D ezt te se gondoltad komolyan.

Vagy a rablógyilkosokat is kérjük meg hogy jöjjenek már be kávézni??

ÉV VICCE

2010. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

na tessék ...

szóval erről beszélek!

tehát mikor lesz normális mentalitás már végre? a kávé csak egy jelkép, felőlem lehet az üdítő is, a lényeg, hogy kicsit viselkedjenek már és a diktatórikus elemek tűnjenek el egyszer és mindenkorra

amíg ilyenek vannak mint te is, addig nem fognak ... ma magyarországon sajnos teljesn természetes dolog, hogy ha nem azt mondod amit hallani akarnak, akkor agyonvernek, ennyi

talán nincs igazam?

majd mások lehet h megerősítenek

2010. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell bűnözőnek lenni,nem kell az utcán randalírozni, stb.akkor nem kell a rendőrségre menni! A rendőrökkel inkább az a baj,hogy a jogos intézedések miatt bírálják őket,és sok esetben nem mernek határozottan fellépni.Olyan pedig nincs,hogy kihallgatáskor megverik a letartóztatottat.Ha előfordul ilyen,a rendőr repül a testületből.Azért,mert a Jobbikos és a többi Kossuth-téren randalírozót letartóztatták,nem a rendőröket kell hibáztatni.Ha ez nyugaton vagy Amerikában történik,akkor a rendőrök sokkal keményebben jártak volna el.
2010. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
jahh és én se dobáltam senkit, még csak ki se mentem sehova, csak annyiról van itt szó, hogy kicsit a jelenlegi militaris rendszerét az egész testületnek vissza kellene venni, és a túlkapásokat állítsuk meg, de nekem sincs ötletem hogyan, hiszen nem állhat minden percben ügyvéd mindenki mellett
2010. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Ha az utcaköveket, Molotov-koktélokat, közlekedési táblákat hajigáló, rendőröket baseball ütővel verő, autókat gyújtogató, MTV székházat fosztogató csürhét a rendőrök kiszorítják a térről és gumilövedékkel a seggükbe lőnek, az rendőri brutalitás, és az ÁVH bosszúja.


Ha az iráni forradalmi gárda Teheránban a választási csalások miatt tüntetők közé lő, és több tucat embert legyilkol, százakat bebörtönöznek és kínoznak, akkor a gaz zsidó karvalytőkének ellenálló ázsiai rokonnép, akikkel erősíteni kell a gazdasági és kulturális kapcsolatokat, és meg kell hívni őket Budapestre, hogy felügyeljék a választásokat.


Minden csak nézőpont kérdése.

2010. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

20:51 !

szerezz tapasztalatot aztán meglátod !

2010. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Igaza van az utolsónak. Nekem semmi bajom a rendőrökkel, engem egysem bántott még. Aki meg itt az adjunk neki kávét szlogennel jön, annak üzenem hogy a gyilkosoknak nem kávét hanem kötelet kell adni. Nézz egy kicsit körül Amerikában. Ott olyan dolgokért kapsz 20-30 éveket hogy nevetséges. Itt gyilkosságot megúszod 2 évből. Ez nem a rendőrök hibája természetesen, hanem a bíróé meg a vezetőké. Meg nincs ott olyan hogy nem veheti elő a fegyverét...Itt ma Mo-n egy rendőr nem használhatja a fegyverét. Lelő valakit úgy meghurcolják mint a sicc. Ha kicsit több jogot adnának nekik, mindjárt javulna a közbiztonság.
2010. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Bocs, lekéstem, nincs igaza az utolsónak:D
2010. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!