Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrrel fújathatok meg...

Rendőrrel fújathatok meg alkoholszondát, hogy ha nekem meg kell fújni akkor fújja meg ő is, vagy én sem?

Figyelt kérdés

Vagy még ha meg is fújom mondhatom neki hogy oké de akkor előbb fújja meg ő?


Vásároltam a héten egy alkohol szondát és eszembe jutott hogy ha a rendőr megállítana személykocsival vagy akár biciklivel hogy fújjam meg az alkohol szondát, oda dughatnám-e az orra alá hogy oké ha ő megfújja az enyém én is az övét, vagy ha én megfújtam az övét akkor fújja meg ő is az enyém, vagy ha nekem nem lenne akkor a sajátját fújja meg ő is?



2014. szept. 6. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy -rád nézve- jó hatása lenne a végkifejletre, ha a rendőrt akarnád cukkolni!
2014. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már csak abból kiindulva hogy megbízhatom-e benne...
2014. szept. 6. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

- fújja meg a szondát!

- nem fújon

- fújja meg!!!!

- nem fújom...

- fújja meg, mert ha én fújom meg magának egy életre ugrik a jogosítványa!

2014. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 ... ez egy vicc amit írtál és azt hiszem hallottam is már, de igazából pont erre gondoltam...
2014. szept. 6. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fújod meg akkor előállítanak és visznek vérvételre. Aztán kitalálhatod mi lehet a jobb.
2014. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-ös korrekt választ adott.
2014. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2 okból sem lehet ilyen.


1. A rendőr hatásköre téged szondáztatni. A rendőrt csak az ő ellenőre, felettese szondáztathatja, te nem. Neked meg kötelességed megfújni. Ha nem fújod visznek vérvételre függetlenül attól, hogy ittál vagy sem.


2. A kifújt érték személyes adatnak minősül. A rendőr ezt sem adhatja éppen ki, hogy mit fújtál. Ebből is az jön ki, hogy a rendőr személyes adat kezelésére jogosult, de te nem.

2014. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fújathatsz vele. Sőt ugyanolyan összegre szóló csekket is kiállíthatsz a nevére, mint amilyet ő írt neked.
2014. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!