Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek elkapják őket?

Szerintetek elkapják őket?

Figyelt kérdés
A rendőrök razziáztak, drogot kerestek. Én simán elmondtam, hogy az este kik árulták meg akik szerintem vettek azok is. A rendőrök garantálták, hogy a nevem nem kerül ki és "majd véletlenül" őket nézik át.

2014. okt. 11. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Remélem, mégis "kikerül" a neved.
2014. okt. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vittek mindenkit:-)
2014. okt. 11. 05:30
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Jól tetted, csak ne nagyon dicsekedj ezzel! ;)
2014. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted:-)
2014. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

"meg akik szerintem vettek"


Szóval könnyen lehet, hogy néhányan a kend alaptalan vádaskodása miatt töltötték az éjszakát a rendőrségen. Ha kijönnek onnan, megkeresi kend őket, hogy bocsánatukat kérje? Persze nem, mert kikerülne a neve!

2014. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Miért kellett lepontozni?
2014. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Más dolog drogdílereket feljelenteni, és más olyanokat, akik "szerinte" vásároltak. Erre is biztatod a kérdezőt. Én ezért pontoztalak le.
2014. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel. Aki veszi ugyanaz.

Azt úgysem viszik be akinél nem találnak semmit. Tehát ha valakire úgy gondolod, hogy vett de nem találnak nála semmit és nincs beállva azt békén hagyják. A többi mehet a levesbe.

Nálunk egy rossz drogos járt betörni. Jajj de sajnálom szegényt.

2014. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!