Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ORFK központi pnaszirodán...

Az ORFK központi pnaszirodán csak aktakukacok dolgoznak vagy rendes nyomozók veszik fel a panaszokat?

Figyelt kérdés

#rendőrség #panaszbejelntés
2014. okt. 17. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kivizsgálják a panaszod és intézkednek rá, de te személyesen nem kapsz elégtételt.


Én is panaszkodtam, el is utasították, mégis volt rá intézkedés és vizsgálat. Elővették a rendőröket és azóta nem csinálnak hasonlót, de megúszták.


Ha panaszkodsz, semmi hasznod nem lesz belőle, csak a következő páciensek lesznek jobb helyzete, mert vele azt nem fogják majd megtenni, mint veled, akiket nem ismersz, mert idegen emberek.


szóval, semmi értelme nincsen


Az a legjobb, ha nem teszel panaszt, ezért még jobban elkanászodnak a rendőrök, mert nincsen retorzió, azt hiszik nekik mindent lehet, és akkor a végén jól beleütköznek egy falba. Pl. elüti őket egy osztrák hummeres.


Ha panaszkodsz, akkor óvatossá teszed őket és akkor nehezebb őket elkapni, mert óvatosan és körültekintően élnek vissza vagy lopnak, vagy aláznak embereket.

2014. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Atyaég 08.33, hogy te mekkora nyomorult vagy!
2014. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

igen, igen, én írtam, én írtam,


örülök hogy így gondolod


javaslom is, ne óvatoskodj, lopjál sokat és alázz sokat és verjél sokat, szívass akit tudsz, sokszor és sokáig, ne óvatoskodj, mindent bele.

2014. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"""""""""""Az a legjobb, ha nem teszel panaszt, ezért még jobban elkanászodnak a rendőrök, mert nincsen retorzió, azt hiszik nekik mindent lehet, és akkor a végén jól beleütköznek egy falba. Pl. elüti őket egy osztrák hummeres.

""""""""""



Az eddigi életem legjobb gondolata. Bizony És még sokáig fogok élni. mi lesz még, izgulok

2014. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oda azokat teszik, akik általános rendőri feladatokra alkalmatlanok. Aktakukacok
2014. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Húúú de sok itten a debil!!!
2023. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!