Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan országot keresnék ahol...

Olyan országot keresnék ahol nem kell eretsegi hogy rendor leheszek es meg becsult szakma sajnos csaladi okok miatt nem tudom az eretsegit meg szerezni de minden kepen rendor szeretnek lenni azert nagyon koszonem ha tudnatok mondani orszagokat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudok mondani, de érettségi nélkül, nem valószínű, hogy kapsz állampolgárságot.
2014. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi a baj? Ha szeretnéd kérlek írd le privátban.

Azon kívül én 2 utat látok:

-a lakóhelyed szerinti családsegítő központ (ingyenes), ahol szaktanácsot, segítséget adnak, és ne aggódj, titoktartási kötelezettségük van.

-katonaságnál valami próbálkozás. Sajnos nem tudom ez utóbbi milyen iskolai papírokhoz kötött.

2014. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Katonaságnál előny ha van valami papírod, viszont nem feltétel.


Egy a bökkenő, ha már tudnak válogatni (és bőven tudnak) akkor egyértelmű hogy a papírosat veszik fel.

2014. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi a fene az, hogy "csaladi okok miatt nem tudom az eretsegit meg szerezni"?
2014. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Napfonat ***** válasza:

Javasolnám a Kongói Demokratikus Kötársaságot, a Közép-Afrikai Köztársaságot (ahol sokáig egy szakaszvezető volt régen az elnök), Szomáliát, vagy éppen Burkina Faso-t.


Remélem, le kell tenned az érettségit, mert ezzel a helyesírással nem lehetsz rendőr semmilyen normális országban.

2014. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát az érettséginek aztán sok köze van a helyesíráshoz. Hány ember van diplomával is, akinek nem olyan jó a helyesírása! Ez van. A kérdezőnek biztos súlyos oka van, hogy így gondolja. Nem bírálni, hanem segíteni kell az embertársainkon. Néha egy hasznos mondat is elég, hogy meglássa a megoldást. Így születik meg az ötlet. És remélem jó ötlettel jó döntést hoz majd. Mert lehet Ő egy értékes ember akkor is ha nem helyesíró bajnok.
2014. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Napfonat ***** válasza:
Igen, bizonyára értékes ember, és bizonyára érvényesülhet valamilyen szakmában, de ha embertársainkon segíteni szeretnénk, abban az esetben csak úgy tudunk segíteni embertársainkon, ha a kérdezőt rávezetjük, hogy melyik az a BÁRMELYIK MÁSIK szakma, amiben minden bizonnyal nagyon jól teljesíthet!
2014. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha az érettségi se megy akkor hogy fogod megtanulni a törvényeket és szabályokat amiket be kell tartatnod az állampolgárokkal?


Mi az a családi ok?

2014. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől szeretném megkérdezni, hogy tudja-e, mi a különbség a motozás és a ruházatátvizsgálás között? :}
2014. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm aki segitet aki meg csak beszólni akart azoknak meg annyi hovy ők mig otthon ülnek és hevernek az ágyba én addig dolgozok hogy az állmaimat kövesem!
2014. okt. 24. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!