Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért okoz ilyen felháborodást...

Miért okoz ilyen felháborodást a rendőrök arcának kitakarása?

Figyelt kérdés

Én mint TV néző, netező átlagember pont letojom, h most ki van e takarva, vagy nincs, mert a hír értéke szempontjából nem fontos.

Azt, h a rendőrök ragaszkodnak hozzá megértem, mert kapnak fenyegetéseket, később felismerik őket stb, romagyilkosságok, kurucinfo kapcsán tudok a környezetemben ilyenről.

Nyilván nem lehet az összes esetet, de ha este nem az én arcomat mutatják premier plánban azért az már nagy segítség.

Én például átlagember vagyok, semmi bajom nem származhat abból, ha egy riport kapcsán felvesznek kamerával majd levetítik a tv-ben, mégis zavarna.

Ezzel szemben vannak az oldalon is, akik ezt szemmel láthatóan ellenzik, az Indexesek meg majdnem, h pezsgőt bontottak a bírósági döntés után.

Most miért fontos ez?


2014. okt. 27. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk az Index gondolom azért, mert sok pénzt fizetett már ki, de ez az ő hülyeségük, mert nem takarták ki.
2014. okt. 27. 13:45
 2/3 anonim ***** válasza:

A rendőrnek végrehajtó hatalma van, és nagyon kell vigyázni, nehogy visszaéljen vele. Ld. 2006, amikor maszkban, azonosító nélkül, tiltott eszközökkel fegyelmezték a tüntetőket.


Itt egy összefoglaló:


[link]

2014. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2006 az 8 éve volt és azóta nem csak az azonosító szám, hanem a nevük is a ruhájukon van.

Ha nem lenne ez a kettő érteném, de így nem.

A maszkot kifogásolni pedig olyan, mintha a tűzoltót vagy a F1 pilótát vegzálnád, holott a tűz(molotov koktél) miatt van.

Én is tudok linkelni olyat, mikor a rendőrt ledobták és megégett.

Szal azért előnybe helyezni ezt, úgy h ezzel benne van, h megsérül, az nem arányos, főleg, h biztosított az azonosítás.

2014. okt. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!