Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőröknél körülbelül milyen...

Rendőröknél körülbelül milyen arányban vannak azok, akiknek civil és akiknek hivatásos párja van? Ti melyik megoldást látjátok jobbnak? Ti melyik csapatot erősítitek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rendőrnél látni, hogy szintén rendőr a párja. Ez lehet előny, mivel meg tudják beszélni a munkával kapcsolatos dolgokat, tudják segíteni egymást és szerintem jóval megértőbbek egymással szemben (pl ha szabadságról rendelnek be valakit). Ugyanakkor ha valakinek civil párja van, neki talán könnyebb kizökkenni a munka után és kikapcsolni egy kicsit az agyat szabadidejében.
2014. okt. 27. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel az alvó ZSARUT!
2014. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akinek az a párja az inkább menjen nemi beteg gondozóba, ha férfi, ha nő.
2014. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy Te magad is írod, gyakorlatilag mindkettőnek van előnye és hátránya. Lehet ezt magyarázni, de igazából mindig két emberen múlik egy kapcsolat. Fölösleges azon agyalni, hogy ilyen vagy olyan párt akarok, mert úgysem én döntöm el, mikor leszek szerelmes. :)


Egyébként én is és párom is hivatásos, de emelett van egy olyan közös hobbink, ami nem kötődik a rendőrséghez, így a kikapcsolódás, "kizökkenés" is megvan, és tényleg segít is.

2014. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindketten szakmabeliek vagyunk, én törzsőrmester a KR-nél, ő pedig nyomozó. Iszonyat nagy hátrány, hogy nehéz összeigazítani, hogy ki mikor ér rá, van, hogy alig találkozunk. Mondjuk annyi, hogy ha neki ha nincs túlóra vagy ilyesmi, akkor nála tényleg szabad a 72 óra. De nemsokára babát szeretnénk, így én majd egy kicsit lenyugszom. :)Volt civil párom is anno, akkor sem volt egyszerű, ő 8-16-ig, én pedig mondjuk 7-7-ig..mire hazaértem, aludtam..úgy sem sűrűn találkoztunk, bár együtt éltünk (ahogy a mostanival is). Annyi, hogy a mostani párom jobban tolerálja és megérti ezt a munkastílust, mint egy civil.
2014. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Ne sírjatok, nektek akkor is kivételesen jó relatíve a helyzeteteket, ha folyamatos lecsúszás van általában. Egy rendőrt nem, ér annyi terhelést mint egy civilt.
2014. okt. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!