Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mitől, vagy kitől függ az,...

Mitől, vagy kitől függ az, hogy egy rabot mennyire bilincselnek meg?

Figyelt kérdés
Tegnap bíróságon voltam és elég sokat várakoztam a folyosón. Egyszer egy börtönőr férfi és nő hozott egy kb. 19 év körüli lányt, aki szerintem nem volt magasabb 155 cm-nél és súlyosabb 40 kg-nál. A lány civil ruhában volt, de volt rajta egy kézbilincs, egy félbilincs drótkötél-féleséggel (póráz). Ezen kívül a kézbilincs hozzá volt láncolva egy övhöz (elöl) és ami a legdurvább volt: lábbilincs is volt rajta!!!

2014. nov. 1. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kéz: ne üssön

Láb: ne rúgjon

Póráz: ne fusson el


És gondolom nem egy bolti lopás miatt volt ott az a lány, hanem valami durvább.

2014. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi miatt, de nem tűnt egy veszélyes bűnözőnek, sőt, elég csinos és szép volt. A sima bilincset megértem. Még a pórázt is valamelyest, de azt, hogy egy kislányra bilincsövet és lábbilincset is tegyenek, azt már nem.
2014. nov. 1. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, lehet azért tették, hogy kellemetlenül érezze magát és még jobban megbánja amit tett, de ettől függetlenül simán lehetett veszélyes bűnöző is.
2014. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki jogerősen el van ítélve és be van zárva, akkor azt mondom rendben vannak ezek az eszközök. Ha viszont még nincs elítélve és ilyen kaliberű lány, akkor szerintem túlzás. (kivéve, ha nagyon erőszakos, vgay nagyon erőszakos bűncselekményt köbetett el.)
2014. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utasítások szabják meg, hogy hogyan kell kísérni. Mindegy, hogy idős vagy fiatal ez a szabály.
2014. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

hogy fog ez védekezni a bíróságon - sehogy


ezek ellen, csak egyféleképpen lehet harcolni, hogyha szülsz 10 db beteg gyereket és beteszed a kórház előtti inkubátorba

2014. nov. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En eddig csak egyszer lattam labbilincset, rablo gyilkoson.
2015. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!