Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ágazatot válasszak?

Milyen ágazatot válasszak?

Figyelt kérdés

Rendőr szeretnék lenni,csak nem tudom milyen ágazatot válasszak

Lehetnék nyomozó,helyszínelő,csak nem szeretnék egész nap irodábam punnyadni,másrészt meg szeretnék nyomozni is

Lehetnék közrendvédelmi is vagy közlekedési,így ha helyzet van,felkészült lennék rá.

Másrészt a Készenléti rendőrség se hangzik rosszul,ha riasztás van,nekünk kéne akcióba lendülni

Alapból izgalmat,akciót szeretnék,nyomozást,jó fizetést

Nem lehetne olyan hogy először közrendvédelmi,járőr,aztán ha úgy látom jónak,akkor nyomozó?


2014. dec. 22. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Öcsém, téged tudod mennyi csalódás fog még érni az életben?
2014. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszókra meg várhat itt az ember,de itt is csak a "legalja nép" válaszol
2014. dec. 22. 17:59
 3/9 anonim válasza:
Készenlétisnek nagy erőnlét kell azzal úgy számolj. A nyomozók és helyszínelők nincsenek egész nap irodában. Minden szakiránynak van előnye és hátránya, ezt te tudod hogy neked melyik lenne jó.
2014. dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Erő az tuti van, 40-es karral jött vissza.
2014. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, erős személyiségzavarban szenvedhetsz egyrészt ha le legaljázod azt, aki nem ért veled egyet, másrészt meg rendőr akarsz lenni. Vagy rengeteg hamis amcsi filmet nézel és azokat gondolod valóságosnak, vagy egyszerűen egy olyan embertípus lehetsz, aki szereti az embereket szopatni, vagy hatalmaskodni rajtuk.

Ahhoz, hogy nyomozó, helyszínelő, technikus, vagy bármi, ami az utcán sétálgató rendőr feletti poszt, ahhoz el kell végezned a megfelelő főiskolát, s az nem úgy megy, hogy ha akarom, akkor átmegyek nyomozónak. Hol élsz te? Ott a legnagyobb a túljelentkezés az összes magyar főiskola közül. Szerintem te egy primitív, középiskolás gyökér vagy, akinek meglehetős gondot okoz az iskola elvégzése és akinek fogalma sincs az életről, de azért le legaljázza a fórumozókat.

2015. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
xD hát ez vicces.Csupán felteszek egy sértőnek se állítható kérdést,mert minen álmom az hogy rendőr legyek.Csak azt nem tudowm hogy melyiknek érné meg jobban tanulni,erre jönnek azok,akik ezt lehúzzák,hogy a rendőrök ilyenek meg olyanok
2015. jan. 7. 19:55
 7/9 A kérdező kommentje:

xD hát ez vicces.Csupán felteszek egy sértőnek se állítható kérdést,mert minen álmom az hogy rendőr legyek.Csak azt nem tudowm hogy melyiknek érné meg jobban tanulni,erre jönnek azok,akik ezt lehúzzák,hogy a rendőrök ilyenek meg olyanok ( őket nem ok nélkül töröltem).

Hát persze hogy legaljázom,mert elvárnám hogy normális pozitív útbaigazító választ kapjak,mert már nem sok van hogy leérettségizzek.És nekem csak ne mondd meg hogy nem ismerem az életet,mert többnyire mindenért nekem kellett megdolgózni.

És az iskola egyik legjobb tanulója vagyok.

De azért elnézést hogy legaljáztam,lehet hogy nem kellett volma,de a negatív kommentekért mégis mit vártok?

2015. jan. 7. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Kár rád a szó. Azt a kopást is sajnálom, amit a billentyűzetem szenvedne miattad. Akkor legyél rendőr. Aki 17 évesen mindent tud az életről. Hajrá.
2015. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
xD Te,az élet titkának írója.Maga az élet. nevelt biztos
2015. jan. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!