Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Női raboknak szabad használni...

Női raboknak szabad használni körömlakkot?

Figyelt kérdés
A napokban láttam testközelből egy nőt, akiről tudom, hogy bent van már vagy fél éve (jogerőset tölt), tehát lehetetlen, hogy még kint lakkozta volna ki. Ennek ellenére volt rajta valami fényes lakk és viszonylag hosszúak voltak a körmei. Komolyan olyan volt, mintha nemrég jött volna körmöstől.
2015. jan. 18. 17:07
 1/4 anonim válasza:

ezen nem gondolkoztam, de ollót vagy reszelőt nem hiszem hogy kaphatnak.

érdekel a kérdés bocsi az offért

2015. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert drogként használható.
2015. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lacus88 válasza:

Ahány börtön annyi szokás.

Valahol szerepel a tiltott tárgyak körében más büntetés-végrehajtási intézetben pedig lehet használni. Valahova beengednek pl. élelmiszercsomagot is, valahol azonban korlátozzák mert túl sokan próbálkoztak tiltott dolgok becsempészésével.

Azt tudod esetleg, hogy hol tölti büntetését?

2015. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem függhet attól is hogy mit követett el.

pl én egy gyilkosnak nem adnék semmi szórakoztató dolgot.

de aki mondjuk sikkasztott, de nem ártott másoknak, annak megengedném az ilyesmit. pl ha börtönbe kerülnék, akkor legalább elbíbelődnék a lakkozással, közben sem a falat bámulnám.

de pl körömreszelőt vagy ollót nem hiszem hogy be lehet vinni

2015. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!