Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem kommentelhető több...

Miért nem kommentelhető több oldalon a roma polgármester igazoltatásának esete?

Figyelt kérdés

A kérdésemnek nem lényege az állásfoglalás az ügyben, de nem értem, miért van az, hogy letiltják a kommenteket a legnagyobb internetes híroldalakon az ügyhöz?

Ilyenkor hol a szólásszabadság, a szabad véleménynyilvánítás?


2015. jan. 23. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te is el tudod képzelni, hogy milyen jellegű (és színvonalú) kommentek érkeznének. Na, ezért van letiltva.
2015. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Index Facebook olfalán lehet.
2015. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
*oldalán
2015. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem történt ilyen.
2015. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészt, tudják hogy milyen kommentek jönnének, másrészt ezzel is lehet hergelni a népet. Utána ezért vannak a pandamacis hírek alatt is politikai kommentek.
2015. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

" Szerintem te is el tudod képzelni, hogy milyen jellegű (és színvonalú) kommentek érkeznének."


Ok, akkor ha bármilyen jellegű vagy vagy színvonalú hozzászólások érkeznének abban ugye egyetértünk, hogy ez hűen tükrözné a magyarság hazájában mennyire kívánja a cigányság jelenlétét. Szerinted is ilyenkor az a demokratikus eljárás, hogy fogjuk be a többség pofáját! Ecsém, te király jogász vagy!

2015. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

Itt lehet :)

[link]

2015. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%
Jó, a kurucon még létezik szólásszabadság, de máshol hol?
2015. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

Akik szerint a helyes út a demokrácia, és a demokrácia a többség uralma a kisebbség felett, azoktól kérdezem:



A helyes út már nem a demokrácia, vagy maga a demokrácia mégsem a többség uralma a kisebbség felett?

2015. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

6:

Tudod, egy híroldal felelős azért a tartalomért ami megjelenik rajta, még ha azt nem is a szerkesztők írták oda, hanem a kommentelők. A tulajdonosok egyszerűbbnek tartották letiltani a kommentelést annál a hírnél, minthogy percenként kelljen törölni őket.


A demokráciához ennek semmi köze. Az egy politikai berendezkedés. (Szerintem te a szólásszabadságra gondoltál, de az is csak addig terjed, amíg az nem gyűlölködő.)

2015. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!