Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Segitség mit tegyek?

Segitség mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másodjàra hivtak be a rendorsgre tanukènt egy ügy vègett amiben fegyver is volt .èn mindvègig àllitottam hogy láttam az illetőnèl a fegyvert le is jegyzőkönyvezte a rendõr .

Màsodjàra hivattak akor is azt mondtam hogy láttam ès lekellett rajzolnom de nem tuttam mer valojàban nem is làttam a fegyvert azt mondta a rendőr mègegyszer be kell mennem .

Amikor megyek befogom neki vallani hogy nem is láttam..

Most akor hamis tanúzàsrt 3 èv.börtönt fogok majd.kapni ?

Mèg soha mèg egy būntetèsem se volt . Ez szàmit ?



2015. jan. 25. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nagy kakiban vagy. A vallomásoddal Hamisan vádoltad meg a vádlottat. A hatóságot félre vezetted a hamis vallomásoddal.

Ezért bizony börtön járhat.

Jó jegyezd meg ! Egy tanú MINDIG csak azt mondhatja el a vallomásában amiben 100 % biztos, amit 100 % hogy látott, amiben 100 % -ig biztos.

Amiben a tanú nem biztos, azaz amiben a tanú bizonytalan, azt ne mondja soha jegyzőkönyvbe, arról ne beszéljen a kihallgatáskor és máskor sem ! A tanú mindig csak is a szín tiszta igazat mondhatja, amiben 100 % biztos is ,hogy az igaz amit mond ! Nem hazudhat a tanú !

Mond meg ,hogy nem láttad azt a fegyvert, ha tényleg nem láttad ! Ha most bevallod az igazat, hogy nem láttad azt a fegyvert, akkor megúszhatod az egészet egy figyelmeztetéssel akár.

De ! Ha a bíróságon kiderül,hogy hazudtál a rendőrségi kihalgatáson,akkor nagy bajban leszel. Most amikor elmész a rendőrségre azonnal azzal kezdjed,hogy elmondod az igazat a szín tiszta igazat.

2015. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért csináltál ekkora hülyeséget? Ha te vagy a vádlott és megpróbálsz kamuzni az talán érthető, de tanúként?
2015. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző, hogyhogy nem érted? Valakit meg akart szívatni, de rendesen. Aztán rájött, hogy így talán az ő torkába fogják nyomni a brokit. Ennyi, szóval unalmas történet.
2015. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fèlre èrtitek bem akarok megszivatni senkit

A fegyver nàla volt az illetonèl mer anyu , tesomès mamám is látta de èn nem láttam csak sajnos a rendorsègen az ellenkezőjèt mindtam

2015. jan. 26. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány éves vagy? Csak nem fognak gyerekként lecsukni (már ha az vagy). A gyerekek mondanak hülyeséget. Minden gyerek, még a felnőttek is. Ráadásul nem vezetted félre az ügyet, mert ha a családod látta és leírták, akkor a te vallomásod nem lesz döntő jelentőségű. Kérj bocsánatot, mond meg, hogy lehet nem is az volt, csak féltél és így maradt meg benned. Nem hiszem, hogy ezért most bűnös lennél. Persze ki tudja.
2015. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reméljük a nagy törvénykönyv se gondolja máshogy.
2015. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

19 éves vagyok

2015. jan. 27. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nagy korú vagy. Legrosszabb esetben lecsuknak, de remékjük ez nem következik be.
2015. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amerikában ezt megúsznád, de sajnos itt nagykorú vagy és nem tudom, mire számíthatsz. Ha mindenki más úgy tanúskodott, hogy látta a fegyvert én a helyedben biztos nem merném bevallani, hogy kamuztam.... tudom, nem ez a legjobb megoldás és nem is buzdítalak rá. Viszont ha el akarod mondani, akkor most tedd meg. Így sem fogják azt mondani, hogy ejnye-benye, de inkább most, mint később.
2015. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!