Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok az újabb Tolvajker...

Mit szóltok az újabb Tolvajkergetőket lejárató média támadáshoz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=OVNuaU0DgqE


Újabb lejárató propaganda hadjárat kezdődik ellenük, mit gondotok?



2015. jan. 26. 12:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vajon ez a karaktergyilkossági kísérlet jobban sikerül, mint az előbbiek?
2015. jan. 26. 12:51
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Tökmindegy, Tomcat hamarosan úgyis megy a sittre. Megérdemli, igazán undorító húzás volt tőlük, amikor a csóri hajléktalannak szétverték a hajlékát (hátha megfagy, egy bicikliért méltányos büntetés...), csak mert ellopott egy biciklit - csak szólok, hogy nagyon könnyű az utcára kerülni, elég pl. összeveszni a feleségeddel, megszívni a válópert. Aztán onnantól hirtelen nagyon vonzó lesz egy-egy őrizetlenül hagyott bicikli, amit talán el lehet adni egy kiló kenyérért.
2015. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként a főtolvajkergető maga is visszaeső tolvaj. A '90-es években számítógép-alkatrészek lopásával kezdte, azóta volt már sikkasztás, kamu "jótékonysági" gyűjtések, ahol az összegyűlt pénzt inkább zsebre tette: [link]
2015. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Minek ide lejárató hadjárat?!?!?


A "föhös" lejáratja saját magát, amilyen agresszív állat.

2015. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

ma 13:02


Hagyjuk már ezt a nyomorék demagóg szöveget, hogy könnyű utcára kerülni meg, hogy lopni kell. Éltem segélyből, de eszembe nem jutott lopni és még hajléktalan sem voltam. Van albérlet van egy rakás lehetőség arra, hogy valaki legálisan pénzt keressen. Mondjuk munka.

Vagy ha már összeveszik valaki az asszonnyal, akkor már egyből neki kell menni?? Az is milyen férfi, aki ennyire életképtelen, hogy kirakják az utcára. És, akkor már egyből a munkáját is elveszti az illető???

Dehogy könnyű az utcára kerülni. Aki oda kerül az mentálisan igencsak sérült életképtelen ember. Sajnálom az ilyet, de ez az igazság.


Az, hogy szétverték a hajléktalan bódéját én nem láttam. Pedig az összeset megnéztem. Melyik részben volt?


Az ATV meg egy szánalmas szar adó. Ha lehetne be sem programoznám csak nem lehet törölni. Eléggé lepukkant, érzelmileg komoly problémákkal küzdő emberek nézik csak, főleg a buta, gagyi politikai műsoraikat.


Tomcat-et sem kell félteni, mert nem a tisztesség és az etika mintaképe ez igaz. De nem kéne kettős mércét alkalmazni. Az ATV egy fos, és törvényt sértettek. Nem kell őket védeni. Tomcatet is tartották már indokolatlanul háziőrizetben csak, mert polgárpukkasztó módon felvállalja azt amit sokan nem. És persze ez nem tetszik a nagyfejű zsírosszékű majmoknak.

2015. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem azt mondom hogy Tomcat egy komoly ember, de szerettem a Tolvajkergetőket! A nagy nácizás közepette persze elfelejtette megemlíteni az ATV, hogy egy cigány csecsemő Tomcatnak köszönheti az életét, mert a tolvaj apja (akit elfogtak) bedrogozta a gyereket hogy ne bőgjön. A gázpisztolyos incidens jogilag lehet hogy önbíráskodás, de érzelmi okok miatt nem fogom sajnálni az illegális lakásfoglalókat...

Mielőtt lepontozna valaki, nézzen meg pár tolvajkergetős epizódot, és döntse el, hogy Tomcat a megtestesült gonosz-e...

2015. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy. A tolvajkergetők színvonala így is csúszik lefelé. Kicsit sem szeretem a rohadt tolvajokat, de az sem tolerálható amit a Tolvajkergetők csinálnak. Sokszor már tényleg átmegy önbíráskodásba (és most nem arról beszélek amikor arcon lőtte gázpisztollyal a C-típusút). Tomcat egy egyszerű proli, az emberek akikkel körülveszi magát sem különbek. Továbbá olyan primitív dolgokat tud mondani, hogy azt hallgatni is rossz. Régen még moderált eszközökkel végezték a munkájukat, már nem.
2015. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

# 5/6


A hajléktalanos eset egyik részben sem volt benne, viszont a bíróság emiatt ítélte el őket első fokon.

2015. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként itt a válaszuk.

[link]


Idézet:

"Az igazság bajnoka elfelejtette hozzátenni, hogy büntetőeljárás indult ellene magántitok megsértése, rágalmazás és becsületsértés miatt. Ez valahogy a riportban sem hangzott el."


Vajon erről miért nem beszélt Ferike???

2015. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:28

Ebben sok igazság van sajnos.

2015. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!