Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek dupla lopás estén?

Mit tehetek dupla lopás estén?

Figyelt kérdés
Hétfőn reggel közölték hogy hagyjam el a szállót.A cuccaim nyugodtan ott hagyhatom csak csomagoljak össze.Tegnap voltam hogy el hozzak pár dolgot.Nos a holmim ugyan át került máshova amit le lehet zárni viszont eltünt a tv az antennával együtt,a zsák ruhám a volt páromnak szánt ajándékok az egészségügyi dolgok pl: gyógyszerek, női piperecuccok, ennivaló stb.Meg kérdeztem a portást hogy hol a többi,azt mondta nem tudja, a gondnok nem volt bent.Ha minden jól megy hétfőn megyek legközelebb ha azt mondja hogy nem tudja mit tehetek? Ha viszont önkényesen zálogba vette hogy fizessek akkor? Megjegyzem multhéten pénteken ugyan ott ellopták a telefonomat.Ebben az ügyben már megtettem a lépéseket de még semmi. Ha valaki tud tanácsot adni nagyon megköszönném!

#lopás #csepel munkás szálló
2015. jan. 30. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartozás fejében visszatarthat ingóságokat.
2015. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de ennyit? Meg mi az hogy gyógyszert meg ilyeneket? A vérnyomáscsökkentőm a fogamzásgátlóm de még a fogkefém is eltünt.
2015. jan. 31. 00:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerződésben mi szerepel? Általában nem csak visszatarthatja, de 30 nap után értékesítheti is, sőt a tárolás szállítás és egyéb költségek is téged terhelnek majd, ha nem fedezné amit elad. De a PTK plusz a szerződés, vagy szálló esetében a szabályzatok a mérvadóak.
2015. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De a gyógyszereidet elég mocsokság nem visszaadni. Simán beperelném őket, ha teherbe esnél. Mondjuk a sajtó viszhangon túl nem sokat érnél vele. De ez a gyógyszeres történet elég gázul hangzik.
2015. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmiféle szerződés nincsen. Ugyanis ez olyan szálló ahol fizetsz és maradsz... Nem is mondom meg melyik az...Tudom h szerződés meg stb de itt olyan nincs.
2015. febr. 19. 08:08
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kötözködésből vagy ilyesmi de hozzáadtad kulcsszónak :)
2015. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van ott több is ;)
2015. febr. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!