Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabhatnak rendőrők ki bünteté...

Szabhatnak rendőrők ki büntetést ilyenkor? (kis koruak) (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este én és három haveromal egy fő uton jöttünk. Én hulla részeg voltam (szerencsére emlékszek mindenre) a többik kevésbbé. Megállitotak minket a rendörö és elkérték a személyinket. Én szerencsére tudtam leplezni hogy részeg vagyok. A probléma ott kezdödöt hogy az egy h*lye haverom még régebben elopot egy bevásárlo kocsit a T*******. A rendörök kérdezték hogy honnan szerezte ő meg azt mondta hogy találta valami árokban. Na de nem ez a lényeg, az a gond hogy rendőrők olyat mondtak hogy mindenki betöltöte a 18 élet élvét akkor 50000ft birságot kap. Ez témyleg igaz mert amugy nem adtak semmilyen cetlit, nem irtunk allá semmit. Kapunk birságot?

2015. febr. 22. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az agyadat azt elittad már, ez látszik az írásodon.

Amúgy a büntethetőségi korhatár 14 év...

2015. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi 15 évesek vagyunk.
2015. febr. 22. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted 15 kevesebb, mint 14? Úgy látszik az elsőnek igaza volt.

Egyébként is a lopás miatt kaphattok büntetést, azt, hogy részegek vagytok nem bünteti semmi (csupán alkoholt nem fogyaszthattok közterületen).

2015. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, kérdező, neked már tényleg nem maradtak agysejtjeid...?
2015. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a válaszért már kezdek jobban lenni, akkor megnyugodtam mert a bevásárlókocsi lopáshoz nincs semmi közöm mivel azt a haverom 2 hónappal előbb lopta el és csak hülyülésre hozta ki az utcára. Köszön szépen a válaszokat. :)
2015. febr. 22. 11:50
 6/6 anonim válasza:

Elég gáz, ha 15 évesen valaki már iszik, nem hogy berúg..Felnőtteknél sem szép..Szüleid?

A részegséget nem lehet leplezni..Arra is rájönnek eleve ha ittál..Nem hogy ha be is vagy rúgva..Gyönyörűek vagytok, mondhatom..

14 év a korhatár, fel fognak keresni

2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!