Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi van akkor ha egy járőr...

Mi van akkor ha egy járőr rendőr miközben dolgozik mellette egyetemre jár mondjuk gépészmérnöki képzésre levelezőn?

Figyelt kérdés
megoldható ? ha igen kollégák, főnökök mit szólnak ehhez ?
2015. márc. 28. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mit szólnának? Semmit. A főnökökkel kell megbeszélni, hogy megoldható e a dolog, illetve mikor mennyi időt vesz el a munkától.
2015. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engedélyköteles a felvételizés is.
2015. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tehát ha én valahova jelentkezek akár egy okj képzésre is akkor engedélyt kell kérnem ? és ha nem engedik nem mehetek? na ne már :)
2015. márc. 28. 19:30
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
A rendőr és az egyetem hogy jön összefüggésbe?Még az általánosuk sincs meg
2015. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 es jaj egyem a kis szíved megbüntettek a csúnya rendőrbácsik ? nem veszi be az egod hogy van akinek nálad nagyobb hatalma van :D
2015. márc. 28. 21:30
 6/18 anonim ***** válasza:

"és ha nem engedik nem mehetek? na ne már :)"


Ha nem engedélyezik, akkor így jártál. Van olyan ismerősöm, aki a főiskolát csinálta rendészeti szakközép alatt, nem volt neki egyszerű összehozni.

Ha tetszik, ha nem a rendőrségen parancsuralmi rendszer van. Amit a vezetőd mond, te azt fogod csinálni, ha nem tetszik, akkor szerelj le, ezt fogja mondani.

Tudod hányszor hallottam már ezt?

A szolgálati érdek az első, a te érdekeid másodlagosak.

2015. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
"rendőrségen parancsuralmi rendszer van" más munkahelyen is csak nem ennyire :)
2015. márc. 28. 23:08
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

#5


Soha nem büntetett meg egy rendőr sem.Nem tudom miért kell mindig erre gondolni ha valaki szidja a rendőröket.Épp ez a baj hogy a legtöbb rendőr csak azért ment rendőrnek hogy hatalmaskodjon a másik felett.Aztán ha az egyik civil begurul és megöl vagy megver egy rendőrt utána megy a siránkozás

2015. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
á 8as tehát te megszeretnél verni egy rendőrt?
2015. márc. 28. 23:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Simán megoldható, nálunk is több ember hát levelezőre munka mellett (KR).

Van, aki nem kért engedélyt. Megoldja szabadsággal, stb a vizsgákat.

Gyökerekkel, mint az álmaiban rendőrt verő díszpinty pedig ne foglalkozz. Biztos egy rendőr bas...a a nőjét.

2015. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!