Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök álomfizetést...

A rendőrök álomfizetést kapnak és miért lottóznak akkor?

Figyelt kérdés

Tegnap egy rendőrjárőr munkaidejében feladott egy lottót az egyik újságosnál a nyugati pu-nál,csak lestem,hogy hogyhogy nyerni akar lottón,ők erre nincsenek rászorulva szerintem.

Miért lottóznak akkor?

Különben pedig élőben láttam,hogy a rendőr nem a rendet és az embereket védte ahogy kellene,hanem az újságosnál lottózgatott.

És akkor még mondjuk a rendőröket hasznosnak....



2015. ápr. 19. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, aki keres 120 ezret az nincs rászorulva holmi 4 milliárd forintocskákra...
2015. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

"A rendőrök álomfizetést kapnak"


Álomfizetést??? Ccc...


"Különben pedig élőben láttam,hogy a rendőr nem a rendet és az embereket védte ahogy kellene,hanem az újságosnál lottózgatott.

És akkor még mondjuk a rendőröket hasznosnak..."


Én meg láttam már "élőben" rendőröket a boltban kaját és üdítőt venni; és nem az volt az első gondolatom, hogy "fúúú, miért nem az embereket védik, ahogy kellene" (de még a sokadik se), hanem az, hogy épp van egy kis szabadidejük. Merthogy bármennyire is furcsa neked, de előfordul, hogy épp nem hívják őket sehova...


Viszont láttam más rendőröket egyenruhában, közterületen egy üzlet előtt alkoholt fogyasztani. Na, azt nem írom le, hogy akkor mit gondoltam...

2015. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem fizetik őket agyon. (Ja és nem pártolom őket annyira.)
2015. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4 milliárd a tét ember.. Ha havi egy millát keresnék akkor is akarnék nyerni.
2015. ápr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az nem értem, hogy mit jelent a kérdező (és sok más ember) elképzeléseiben, hogy "nem a rendet és az embereket védte"?! Hogy néz ez ki? Mármint, hogy 0-24-ben, minden percben "véd", úgy, hogy nincs ideje feladni egy lottót vagy bemenni a boltba egy kis kajáért?! Mert szerintem, ha bemegy egy lottózóba, vagy egy boltba, akkor éppen ott "véd", ha ott van X utcában, akkor éppen ott "véd". Ha meg címre küldik, akkor meg ott "véd". Szerintem.
2015. ápr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Álomfizetést? Honnan vetted ezt? A politikusok kapnak álomfizetést és a rendőri vezetők.


A sima mezei rendőr nem ám. Maximum ha korruptak persze, amit meg is értek. De nem mind az, mert ha lebuknak, akkor hatalmasat szopnak sajnos.

2015. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Magyarországon minden állami alkalmazott, így a rendőr is _FOS_ fizetést kap. Nem csoda, hogy több ezren vannak, akik szívesen elfogadnak egy 2. fizetést a MOSSAD-tól...
2015. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki látott már olyan rendőrt vagy civilt, aki nem eszik, nem iszik, nem ad fel lottószelvényt, csak egész nap a gumibotot a kezében tartva védi a rendet támadóállásban?
2015. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!