Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hallottatok már a budapesti...

Hallottatok már a budapesti ukrán szervkereskedő bandáról?

Figyelt kérdés
Most hallottam én is felőlük, de így hirtelen nem találtam semmilyen hírt róluk a neten. Elvileg fekete furgonnal járnak(ez klisés) és van két beazonosítható tagjuk. Egy kopaszodó vékony, meg egy amelyiknek tetoválás van az arcán. Olyat is hallottam, hogy a Duna parton találtak egy lányt szervek nélkül, meg nemrég el is tünt egy másik 19 éves srác.
2015. máj. 6. 06:34
 1/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatod urban legend, de szerintem úgy az egész sztori az... Most éppen a fekete furgonoktól KELL félni...
2015. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hozzád hasonló hiszékenyek terjesztik, akiknek fogalmuk sincs, hogy milyen nehéz megfelelő donor találása, és milyen gyorsan kell a kivett szervet a rászorulóhoz eljuttatni.
2015. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

aha, én már vettem is tőlük 2 pár vesét (gyűjtő vagyok)

-.-

2015. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hétvégén Nagykanizsán terjedt a fekete furgonos híre.

Tudom,mert kanizsai vagyok.

2015. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, és rá is kérdeztem pár rendőr ismerősömnél. KAMU
2015. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy orbitális baromság. A neten képek is terjedtek az állítólagos furgonról, de kiderült hogy kamu, ráadásul a furgon tulaja perelni akar becsületsértésért, sajnos persze már nehéz kideríteni, ki indította el a hírt az adott illusztrációval, de én nagyon drukkolok, hogy megsz*passák az ilyen rémhírterjesztő embereket. Annak kéne az összes szervét lassan és kínosan kikaparni, aki ezeket az álhíreket kitalálja és terjeszti. A sok birka meg mind megosztja, továbbadja. :(
2015. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fekete furgonos sztori azután kerekedett ki hogy egy 12 éves kislányt két faszi egy ilyen, fekete verdával akart "elrabolni" fényes nappal, kb. 2 hete.
2015. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattatok. Mondjuk az utolsó sztori erős, fényes nappal?
2015. máj. 7. 05:13
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Tegnap már az terjedt facebookon, hogy egy 12 éves kislány holtteste volt a Duna-parton, akinek az összes szerve hiányzott...
2015. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PontozzLeHaIgazamVan ***** válasza:
Egyébként meg azt aki egy 12 éves kislányt akar elrabolni azt pedofilnak hívják nem szervkereskedőnek..
2015. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!