Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol találok valami részletes...

Hol találok valami részletes információt Rosenberg Ibolyáról?

Figyelt kérdés

Biztos hallottatok róla az ÁVH egyik leghírhedtebb zsidó származású főhadnagya volt.

Azzal szórakozott és ő is találta ki ezt a kínzási módszert,hogy üvegcsövet dugott a foglyok nemi szervébe és kalapáccsal ráütött,hogy a szilánkok kínozzák.

Ha esetleg tudtok róla valamit írjátok le azt is kérlek!



2015. máj. 15. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Ibolya Rosenberg was born in Zlatna na Ostrove, Czechoslovakia in 1933 to Mendel and Helen. She was a student and a child. Prior to WWII she lived in Zlatna na Ostrove, Czechoslovakia. During the war she was in Komarom, Czechoslovakia.

Ibolya was murdered in the Shoah.

This information is based on a Page of Testimony (displayed on left). " - [link]

Vagyis:

Ibolya Rosenberg született Csallóköz Aranyos, Csehszlovákia 1933-ban Mendelnek és Helennek ( vagyis apja Mendel Rosenberg, anyja Helen Rosenberg - nneddudgi ) . Gyermek. volt, diák. A világháborút megelőzően Csallóköz Aranyoson ( Csehszlovákia ) élt a lány. A háború alatt Komáromban volt ( Csehszlovákiában - ma Komarno - .nneddudgi ).

Ibolyát meggyilkolták a náci népirtásban ( Auswitzban - ez a mellékelt lapon - nneddudgi ).

Ez az információ aTanúvallomások egy oldalán alapul ( megjelenítve a bal oldalon).


Megjegyzés1: Németországban van egy hatalmas archívum, ahol esetleg van róla adat, de nem biztos, mert az évszám alapján 11 évesen deportálták, így valószínû, egyenesen a gázkamrába külték, azoka többnyire nem írták be sehova, számot sem kaptak ( minek lett volna néhány órára ... ) ( Az archívumról Ely Wiesellel kapcsolatban olvastam, talán így megtalálod a guglival )

Megjegyzés2: A kérdésben említett esetet/"módszer" kizárólag náci, zsidók ellen uszító oldalakon láttam. A Wiki "Államvédelmi Hatóság" szócikkében az "Ismertebb egykori államvédelmi tisztek" között nem szerepel a kérdésbeli név. ( Igaz, nõ csak kettõ ).

2015. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a válaszodat!

Figyeljél az ilyen információkat én is ismerem róla de én az igazságra vagyok kíváncsi!

Mi hungaristák ezt már tudjuk!

Ezt a hazugságot a liberális média találta ki ahogy a történelem nagy részét!

Természetesen te nem tehetsz róla,hogy így tudod,csupán a média átmosta az agyadat!

2015. máj. 18. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mármint miféle hazugságot? Hogy a deportáltak többségét egyenesen a gázkamrákba küldték?

Komolyan gondolod, hogy szerncsétlen szomszédom, aki túlélte, õ a liberális média, a 85 évével, rossz szemével nagyothallásával, kicsi nyugdíjával?

Merthogy õneki 8 kistestvérét és Édesanyját küldték megérkezés után egyenesen a gázba. Apját, bátyját a munkára menõ oldalra irányították, õk túlélték. A szomszédom meg úgy, hogy külön félreállították valamiért és aztán, amikor kissé zsúfolt lett, egy óvatlan pillanatban átugrott a másik sorba és nem vették észre.


Persze, az archívumot, amit említettem, lusta vagy megkeresni. Ja, persze, a németek biztos hazudnak, amikor az adatlapokat mutatják a többmillió elgázosítottról. Biztos nem igaz, csak dicsekedni akrnak, ugye?


( Ja persze, az én agyam van átmosva. Meg a nagybátyámé, aki szintén nem jött vissza. )

2015. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ja, amúgy Rosenberg Ibolya az itt dokumentálton kívül még lehetett néhány tucat, nem olyan ritka név.


Viszont egyáltalán nem vagyok meggyõzõdve, hogy volt olyan, aki azt csinálta, amit leírtál. Ahol elõfordul, sehol semmi dokumentum, bizonyíték. Így könnyen lehet, hogy "írói munkásság része".

2015. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves meggdudgi nevű felhasználó!

Sajnálom azokat akiket esetleg ártatlanul vittek el a haláltáborba a németek,de a jó zsidók száma nagyon kicsi és már akkora is annyi bűnt követtek el az évezredek során,hogy már teljesen jogosan ítélték el a zsidókat kollektíven!

Másrészt pedig nem annyi zsidót és nem olyan kegyetlenséggel ölték meg a holokauszt során mint ahogy azt a média mondja!

Az meg,hogy a nyilasok mit tettek annak volt előzmény is!

Az 1918-19-es bolsevista rémuralom vezetőjéből 2 kivételével az összes zsidó volt.

Kun Béla(aki szintén zsidó volt) rablóbandája 600 magyart gyilkolt meg és nagyon szörnyű kegyetlenséggel.

Szóval ti ontottátok tömegesen a magyarok vérét 1919-ben szóval nem nektek kéne felháborodni!

Én nem elhiszem,hogy van a zsidók között is jó ember,de több mint 90%-uk rossz ember.

A világ zsidóságának kb.95%-a egyetért azzal a mészárlással amit Izrael csinál Palesztinában.

Ja és Putiyn is bevallotta,hogy az 1920-as,30-as években a szovjet kormány 80%-a zsidó volt.

Abban az időben már nagy mészárlásokat követtek el a bolsevisták Oroszországban!

Kb. 9 millió ember halt meg.

Ja és sok tanú van arra,hogy volt ilyen kínzási módszer és az a r**anc szórakozott vele.

Elnézést de a zsidók az elmúlt kétezer évben(de még Kr- előtt is) bebizonyítottátok ,hogy képtelenek valódi értéket alkotni!

Mindig a hagyományos,tradícionális rendet felforgatni akarók mellé álltatok és sokszor ti is vezettétek őket.

Ott volt pl. a francia forradalom ami szabadkőműves rombolás volt a tradíció felett!

Ott is rengeteg zsidó vett részt a jakobinusok által csinált mészárlásban!

Bomlasztjátok az amerikai és európai kultúrát,elkorcsosult dolgokat akartok népszerűvé tenni!

Rengeteg bűnt követett el a néped a történelem során de ezt szerintem te is tudod!



"Ja, persze, a németek biztos hazudnak, amikor az adatlapokat mutatják a többmillió elgázosítottról. Biztos nem igaz"


Ezt a hazaáruló "német" balliberális média és az áljobboldali zsidóbérenc Merkel hazudja valamint a német népet is megbolondították ezzel.


És még egyszer elnézést ha te véletlenül a jó emberek közé tartozol a zsidók közül,de ebből csak 2-3% van a többi mindannyian csaló,hazug stb.

Sajnálom hogy bűnhödni kellett annak a 2-3%-nak is akik a zsidók közül jó emberek voltak,de eleget tettek ahhoz,hogy kollektíven ítéljük el őket!


Azért köszönöm a válaszodat!

2015. máj. 20. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Kérdezõ!


Én vagyok agymosott !?


"akiket esetleg ártatlanul vittek el"

Kb 500 ezret. Esetleg ??????????????????? !!!!!!!!!!!!!


"a jó zsidók száma nagyon kicsi"

Hány zsidót ismersz? Õk mi rosszat tettek ( egyenként, tényszerûen )?


"akkora is annyi bűnt követtek el az évezredek során"

Pl égették õket máglyán, pogromok, kiüzetés Spanyolországból és máshonnan.

Hinnan veszed ezeket a baromságokat? Mifele bûnt követtek el a falusi zsidó szatócsok, földmûvesek ( igen, ilyenek is voltak ), terménykereskedõk?


"nem annyi zsidót és nem olyan kegyetlenséggel"

Hanem? Mire alapozod az állítást?


"hogy a nyilasok mit tettek annak volt előzmény is"

Persze, a tiszaeszlári ( bizonyítottan hamis ) vérvád, a "Numerus Clausus" - 1920, majd 1938 ( hogy az egyetemi hallgatók között csak 6% lehet zsidó, függetlenül a tudásuktól ), a Turul Szövetség és a Hungária Magyar Technikusok Egyesülete tagjai vígan verték a zsidó diákokat, "zsidótörvények" ( 1938, 1939, 1941, stb ), deportálás Kamenyeck Podolszijba ( 1941 ) ( igaz, ott "csak" kb 17 - 18 ezret gyilkoltak meg ), stb.


"Az 1918-19-es bolsevista rémuralom vezetőjéből 2 kivételével az összes zsidó volt. "

Tény. És számszerûen mennyi az az összes? - legfeljebb 30.


"Kun Béla(aki szintén zsidó volt) rablóbandája 600 magyart gyilkolt meg és nagyon szörnyű kegyetlenséggel. "

A történészek kb 1000 -re bcsülik. Kegyetlenkedésrõl nem tudnak, sortûz, akasztás.

Ja, lehet, neked azért 600, mert a többi zsidó volt. Merthogy a "lenin-fiúk" áldozatai között is volt sok zsidó, azon a címen, hogy "kapitalista".


Viszont a legnagyobb pimaszság, amikor a magyar zsidókról úgy beszélsz, mintha nem vonának magyarok.

Pl egyik nagyanyám egyik nagyapja 1848-49-ben nemzetõr volt, egyike annak a több, mint tízezer zsifdónak, akik a honvédseregben harcoltak, vérezte és meghaltak a MAGYAR SZABADSÁGÉRT.


Amúgy 1919-et bõiségesen "elszámolták" a különítményesek 1919-20-ban ( Prónay, Héjjas, stb ) majdnem pontosan ugyanannyitt gyilkoltak meg, mint a lenin-fiúk. Mondom, majdnem, lehet, valamennyivel kevesebb, de a legtöbb adat szerint inkább több.


"van a zsidók között is jó ember,de több mint 90%-uk rossz ember. "

Konkrétan azok között, akiket személyesen ismersz, hány "jó zsidó" és hany "rossz zsidó" van? A "rosszak" konkrétan mi rosszat tettek?


"A világ zsidóságának kb.95%-a egyetért azzal a mészárlással amit Izrael csinál Palesztinában. "

A 95% valsze igaz, de "mészárlás" ???????????

Csak, hogy képben légy:

Az Arab-Izraeli konfliktusnak 1948 óta nem egész 45 ezer arab esett áldozatul és ebben benne vannak az egyiptomi, jordániai, szíriai, iraki és libanoni REGULÁRIS HADSEREGEKnek az említett államok által indított háborúkban elesett katonái és az izzadin el qassam és más fegyveres terrorszervezetek fegyveresei is. Ha összeszámolod a "Palesztinában", Egyiptomban, Jordániában, Szíriában, Irakban és Libanonban élõ arabokat, kb 80 millió.

Szóval az áldozatok száma kevesebb a lakosság ezredrészénél. ( Persze egy ember is sok, akinek nem kellett volna meghalnia, de, mint mondtam a többség katona, vay fegyveres terrorista volt )

Összehasonlításképp: arab - arab konfliktusokban, arabok egymás közötti háborúiban ugyanez idõ alatt TÖBB, MINT 11 MILLIÓ halt meg. A kb 1 milliárd arabhoz viszonyítva ez mindenszázadik, vagyis TÍZSZER ANNYI, mint az arab-izraeli összetûzésekben.

Akkor mi a f**zról beszélsz?


"Putiyn is bevallotta,hogy az 1920-as,30-as években a szovjet kormány 80%-a zsidó volt. "

Errõl lennél szíves valami dokumentumot ( hangfelvétel linkje, v cikk v ilyesmi ), különben azt kell innem, hogy kitaláció.

Egyrõl tudok, Trockij, meg is gyilkoltatta sztálin. Persze, lehetett még, de szinte kizárt, hogy a többség.


"Kb. 9 millió ember halt meg. "

8-nál nagyobb számot még nem olvastam. És nem "mészárlás", hanem éheztetées, holodomornak nevezik és nem Oroszországban, hanem Ukrainában. Ehhez végképp semmi köze zsidóknak, sztálin intézkedése volt.


"sok tanú van arra,hogy volt ilyen kínzási módszer és az a r**anc szórakozott vele. "

Mint említettem, CSAK NÁCI oldalakon olvastam. Pedig a hozzáértõ történészek is szoktak írni kegyetlenkedésekrõl, ha nem is részletesen és a fontosabb neveket is meg szokták említeni. Ez a név CSAK NÁCI oldalakon fordult elõ.

Attól persze még akár igaz is lehet, a szadista állat az szadista állat, akár zsidó, akár nem. MIndenesetre a náci felsorolásokban sincs több, mint kettõ, vagy három.


"Elnézést de a zsidók az elmúlt kétezer évben(de még Kr- előtt is) bebizonyítottátok ,hogy képtelenek valódi értéket alkotni! "

Igazán? Szóval a fényelektromos jelenség magyarázata, a reletivitáselmélet, a játékelmélet, Spió és mások regényei, Radnóti költeményei, Halevy, Mendesohn zenemûvei, a Nemzeti Sprotuszoda, a debreceni Arany Bika szálló, a Nemzeti Muzeum, stb, stb - ezek nem valódi értékek?

( A felsorolás persze nagyon távolról sem teljes )


"Mindig a hagyományos,tradícionális rendet felforgatni akarók mellé álltatok és sokszor ti is vezettétek őket. "

Aha. Pl usz János, Luther Márton, Kálvin János, Servet Mihály és Dávid Ferenc is zsidók voltak? És bajt csináltak a "tradícionális renddel" szembeni fellépésükkel?


"francia forradalom ... rengeteg zsidó vett részt a jakobinusok által csinált mészárlásban"

szóval most már Danton, Robespierre és Saint-Just is zsidók voltak?

Egy zsidót mondj a francia forradalomból!


"elkorcsosult dolgokat akartok népszerűvé tenni! "

Ja. mint például tanulás, mûvelõdés, új technikai eljárások, új, eredményesebb módszerek az orvoslában. Ugye. Persze, az eredményesebb gyógyítás tényleg lehet, hogy korcsosulást eredményez. Nem volna szabad. Hulljon a férgese, igaz?


"hazaáruló "német" balliberális média és az áljobboldali zsidóbérenc Merkel"

Hát igen, az ismeretszerzés elkocsosítana, óvakodj is tõle!

Merthogy Merkel még kislány volt, amikor a németek elkezdték alaposan feldolgozni, még Konrad Adenauer kancellárságga idején és aztán is folyamatosan. Ja, bizonyára Konrad Adenauer is "zsidóbérenc" volt. Hápppeeeersze. És én vagyok agymosott. pfffffff ...


"a jó emberek ...l a zsidók közül,de ebből csak 2-3% van a többi mindannyian csaló,hazug stb. "

Konkrétumokat! Mert ahányat említettél a csakugyan gazemberek közül, az kevesebb egy ezrednél is.


És én vagyok agymosott. pfffffff ...


Amiket összeírtál azokkal az egykori gyilkosok próbálják magyarázni a magyarázhatatlant, Te meg megeszed.


Azért mégis jó, hogy leírtad a zavaros elképzeléseidet, mutattam egy vázlatot, aminek a mentén elkezdheted helyretenni az ismereteidet. Persze, ha Te úgy gongolod, hogy "tudod" azokat a zagyvaságokat, amiket összeírtál és nem nézel utána, akkor nem segíthetek.


Azon azért jó volna, ha elgondolkoznál, hogy a Hazát nem a gyûlölködés, magyarázkodás fogja emelni, hanem a MUNKA és persze a korrupció visszaszorítása.

És hogy a munka ma már sokkal kevésbé jelenti a lapátolást, kalapálást , stb, hanem sokkal inkább olyasmiket, amihez TANULNI kell, hogy el tudd végezni. Legyen az akár esztergálás, ami ma már nagyobb részt CNC gépeken történik, az "esztergályosnak" valamennyire tanult programoonak kell lennie.

A mezõgazdasághoz is sokat kell tanulni, kivált a bio -hoz.

2015. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves meggdugi nevű felhasználó!


Látom nagyon különbözik a gondolkodásmódunk ezért én még írok egy választ neked erre a kommentedre aztán még írj te is utána nekem egy választ aztán szerintem fejezzük be.


Akkor menjünk szépen sorba:

"akiket esetleg ártatlanul vittek el"

"Kb 500 ezret. Esetleg ?????? !!!!!!"


Egyrészt nem 500000-et ha nem jóval kevesebbet vittek el a németek és az összes,sőt a nagy részük BIZTOS nem volt ártatlan!

Mivel mint már mondtam előtte is rengeteg bűnt követtetek el a magyarság és úgy az egész világ ellen!

"Hány zsidót ismersz? Õk mi rosszat tettek ( egyenként, tényszerûen )"

Én személyszerint egyet sem de annál többet hallottam róluk és a gonoszságaikról és az van a TÓrában,hogy ti felsőbbrendűek vagytok minden népnél,a többi ember csak állat és a ti rabszolgáitok,tehát ti vagytok a soviniszták!


"Pl égették õket máglyán, pogromok, kiüzetés Spanyolországból és máshonnan.

Hinnan veszed ezeket a baromságokat? Mifele bûnt követtek el a falusi zsidó szatócsok, földmûvesek ( igen, ilyenek is voltak ), terménykereskedõk?"


Azért égették a zsidókat máglyán és űzték el őket sok európai országból,mert mindenhol visszaéltetek azzal,hogy befogadtak titeket!

Szétloptátok az országokat uzsorákkal és egyéb pénzügyi csalásokkal másrészt meg azért is üldöztek titeket mert a zsidók Krisztus gyilkosa!Nem csak Júdás!

Amikor Jézus szenvedett a kereszten akkor a többi zsidó is szidta,átkozta őt és ráadásul nekik is szerepük abban,hogy átadták Jézust a rómaiaknak!



"Hanem? Mire alapozod az állítást?"

Arra,hogy kb.csak 2 millió zsidó halt meg a haláltáborokban és a gázkamrák sok helyen nem is léteztek!

Ezt olvasd el: [link]


Amit pedig KUn Béláról és a Tanácsköztársaságról írtál itt olvashatsz róla: [link]

Ja és hallottam róla,hogy a 48-49-es forrdalomban harcoltak zsidók de kicsi volt a számuk nagyon mint ahogy a jó zsidóké is.


"Konkrétan azok között, akiket személyesen ismersz, hány "jó zsidó" és hany "rossz zsidó" van? A "rosszak" konkrétan mi rosszat tettek?"


2 zsidó családot ismerek ők jó emberek teljesen normálisak ahogy ismertem őket.

Hogy a rossz zsidók mi rosszat tettek???

Ezt már elmondtam az előző kommentemben is.

"A 95% valsze igaz, de "mészárlás" ??????"

Ez szerinted mi ha nem mészárlás??????: [link]


"Errõl lennél szíves valami dokumentumot ( hangfelvétel linkje, v cikk v ilyesmi ), különben azt kell innem, hogy kitaláció.

Egyrõl tudok, Trockij, meg is gyilkoltatta sztálin. Persze, lehetett még, de szinte kizárt, hogy a többség."


Parancsolj: [link]


"8-nál nagyobb számot még nem olvastam. És nem "mészárlás", hanem éheztetées, holodomornak nevezik és nem Oroszországban, hanem Ukrainában. Ehhez végképp semmi köze zsidóknak, sztálin intézkedése volt. "


Igen Sztálin intézkedése volt legfőképpen de részt vettek zsidók is ebben a tervben,hogy az ukrán parasztoktól elkobozzák a gabonát stb.


Ott volt Kaganovics,Berija stb és még oks vezető aki zsidók voltak.


Aztán azt hagyjuk ezt a Rosenberg Ibolyát van rá tanú is,hogy volt ilyen(igaz ez volt a kérdésem lényege de veled most nagyon elkanyarodtam tőle)


"Igazán? Szóval a fényelektromos jelenség magyarázata, a reletivitáselmélet, a játékelmélet, Spió és mások regényei, Radnóti költeményei, Halevy, Mendesohn zenemûvei, a Nemzeti Sprotuszoda, a debreceni Arany Bika szálló, a Nemzeti Muzeum, stb, stb - ezek nem valódi értékek?"


Nézd meg eszt: https://www.youtube.com/watch?v=VLbTkZ8TaX8 és meg tudod,hogy én mire gondoltam.


"Aha. Pl usz János, Luther Márton, Kálvin János, Servet Mihály és Dávid Ferenc is zsidók voltak? És bajt csináltak a "tradícionális renddel" szembeni fellépésükkel?"


Én a szabadkőművesekre gondoltam legfőképpen köztük voltak zsidók.

Ja és a középkori rendszer volt a legjobb mert a feudalizmusban a gazdaság alapját a föld képezte és a kereszténység idején amit a liberális uszítok sötét középkornak neveznek még normális értékrend volt!

A ma fennálló liberalizmusban a politikusok lopnak,tönkreteszik,kirabolják az országokat stb.


"elkorcsosult dolgokat akartok népszerűvé tenni! "

"Ja. mint például tanulás, mûvelõdés, új technikai eljárások, új, eredményesebb módszerek az orvoslában. Ugye. Persze, az eredményesebb gyógyítás tényleg lehet, hogy korcsosulást eredményez. Nem volna szabad. Hulljon a férgese, igaz?"


Jó itt nem írtam le,hogy mit értek elkorcsosult dolog alatt.

A homoszexualítást például ami teljesen mértékben ellentétes minden értékkel a melegfelvonulást is támogatjátok és reklámozzátok a Tv-ben.

Az,hogy a melegek otthon mit csinálnak az engem nem érdekel na de,hogy felvonuljanak és azt utcán csinálják ezt????

Normális értékrendű ember ilyen mellett nem megy el szó nélkül!

Ja és ti állandóan véditek a pedofilokat is amikor a "gonosz gaz nácik" felvetik a kémiai kasztrálást akkor ti liberális kampossorúak mondjátok,hogy jajj de hát ők is emberek kémiai kasztrálás,de hiszen azzal szembeköpnék ezek a mocskos fasiszták a demokráciát" jajj"""

Egy pedofilt védeni?????

Inkább ők nem emberek!!!!!

A pedofilok a kínhalálon kívül mást nem érdemelnek!!!!!

Írtad,hogy a tanulást és a művelődést akarjátok népszerűsíteni ????

A TANULÁST??????????

Éppen,hogy a ti rendszereteknek köszönhető,hogy a mai világban azt közösítik ki a diákok aki tanul és az a menő aki nem tanul,megszegi az iskola szabályait és visszapofázik a tanárnak???

Régen elbántak az ilyen gyerekekkel akik fegyelmezetlenek voltak a mai liberalizmusban menő a diákok körében nem tanulni visszaszólni a tanárnak stb. aki pedig jó tanuló azt strébernek csúfolják

Szóval miről is beszélsz akkor??????

Meg pont,hogy a liberalizmus ölte ki az emberekből a kultúrát,művészetet,mert a mai világban olyan férgek népszerűek a médiában mint pl,hogy amerikai példát mondjak Justin Bieber és hozzá hasonló divatmajom celebek,ott van a rap zene nagy része Snoop Dogg,5

2015. máj. 22. 14:03
 8/8 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek!

Véletlenül elküldtem a kommentet pedig akartam még írni na tehát még olyan rap zenék mint 50 Cent,Wiz Khalifa,de természetesen vannak magyar példák is pl.Mr Busta,Dopeman,Curtis,Majka vagy,hogy még elkorcsosult dolgokat mondjak Való Világ,Éjjel-Nappal Budapest

Ha ti zsidók nem lennétek tehát nem liberalizmus lenne akkor az ilyen féreg celebeket már rég tarkón lőhettül volna!

Az amerikai fiatalokból értéktelen selejtet csináltatok!

Nézz meg egy amerikai tinédzserfilmet és akkor mond,hogy ti a tanulást akarjátok népszerűsíteni!!!

Jó hát én nagyrészt ezeket gondoltam elkorcsosulásnak meg persze a bűnözést,prostitúciót,kábítószereket amelyek a mai liberális világban gyakoriak!



"Hát igen, az ismeretszerzés elkocsosítana, óvakodj is tõle!

Merthogy Merkel még kislány volt, amikor a németek elkezdték alaposan feldolgozni, még Konrad Adenauer kancellárságga idején és aztán is folyamatosan. Ja, bizonyára Konrad Adenauer is "zsidóbérenc" volt. Hápppeeeersze. És én vagyok agymosott. pffffff ... "


Maradjunk annyiban,hogy te más,hogy tudsz mindent a világ dolgaíiról mint én!


Ja és csak szólok,hogy én dolgozok van három gyerekem is akiket nevelek!


És mégegyszer elnézést,hogy két kommentbe sikerült csak véletlenül rámentem a küldés gombra!


Tehát mint mondtam még írj egy választ aztán fejezzük be a beszélgetést!


Viszlát!

2015. máj. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!