Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elkaptak fűvel 2 hónapja,...

Rokumoku kérdése:

Elkaptak fűvel 2 hónapja, azóta semmi?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek 

Lassan 2 hónapja, hogy engem illetve egy kedves jó barátomat 2 biciklis járőr az 5. kerületben elkapott csekély mennyiségű kábítószer birtoklással/használattal. Marihuánával pontosabban, tl;dr a lényeg l, hogy azóta sem jött semmi levél az üggyel kapcsolatban. A biztos urak kedvesek és segítőkészek voltak, mondták, hogy amint megjön a levél, battyogjunk be az 5. kerületi kapitányságra, hogy megkezdődhessen a folyamat; elterelés lesz belőle valószínűleg (a biztos urak illetve egyéb rendőr személyek is ezt mondták, amíg azt a 6 órát malmozással töltöttük a kapitányságon, de ez egy másik történet, mennyire szenvedés volt az egész eljárás mindenki számára)

Nos, az én türelmem kezd elfogyni, és lévén, hogy 6 hónap az elterelés és az egész procedúrára 1 évem van elkezdeném már minél hamarabb, arról nem is beszélve, hogy kötött munkarendem van, és ha úgy van, szabadságot el kell intéznem. 


Nem olyan válaszokat várok hogy miért voltunk ennyire bénák, meg ilyenek, ezeket én is tudom.

Nem tudom, van e itt olyan, aki belekerült hasonló dologba, neki mennyit kellett várni a levélre? 

Illetve lehetséges e az, hogy törölték az ügyet? Elvégre a rendőrökön is látszott, hogy nem igazán mi vagyunk azok akikkel foglalkozni kell (normálisak, értelmesek, intelligensek voltunk/vagyunk, ráadásul a végén már a rendőrök voltak azok, akik a szánkba adták a válaszokat meg üres pakit is visszaadták hogy dobjuk ki, nehogy terjesztés gyanús legyen a dolog, illetve a jelentéssel sem foglalkoztak igazán, mindkettőnknek a papírján az én nevem szerepelt csak áthúzták és kijavították. Ők se vették komolyan)‎

A válaszokat előre is köszönöm! ‎



2015. júl. 5. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

kettős mérce van itt kérem


vidéken, ahol még középkor van, letartóztatnak, ezzel indítanak, Pesten semmi az egész

2015. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Tehát odaadták a füvet, hogy dobjátok ki? Vizeletteszt volt?

Elég sokáig tökölhetnek ezzel. Mivel sokáig tart az anyag mintát kivizsgálni, le van terhelve a labor.

De, hogy ha vissza adták a füvet, akkor nem lesz belőle semmi

2015. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az anyagot nem adták vissza, azt lefoglalták. Viszont volt egy üres pakesz a többi között, azt adták vissza.

Jó is lett volna, ha a füvet adják vissza... de sajnos nem.

2015. júl. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!