Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lehet a következménye?

Mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet hogy menjek be a rendörségre tanúként.

Ha nem tudok bemenni 9 kor mert dolgozok és nem szolok csak 15 órakkor akkor lehet baj belőle?


Nem jönnek értem a munkahelyre aznap?

Be fogok menni csak más időpontban.



2015. júl. 27. 17:08
 1/5 anonim válasza:

Ha nem szólsz, el fognak menni érted. Legyél okos és SZÓLJ. Nem egy fejmosást kaptam hogy "Nem baj ha nem tudsz megjelenni, az a probléma ha nem tudunk róla."

Lehet baj:) ugyanis kötelességed megjelenni.

Egyébként a levélben nincs róla szó?!

2015. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon csak fel tudod hívni az előadót, vagy legalább a kapitányságot és üzenetet hagyni neki, hogy ne várjon.


Első alkalommal egyébként nem valószínű, hogy bajod lesz belőle. Küld egy másik idézést, vagy kimegy lakcímre, hogy személyesen keressen fel. Ha nem talál, akkor hagy egy újabb idézést.

2015. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A következmény egy elővezetés aminek szép kis költsége van.
2015. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9250Ft a minimális elővezetési költség.

Az idézés időtartamára kapsz igazolást, amit a munkahelyednek el KELL fogadni, utazással együtt.

2015. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már megoldódott.

A kedves százados hölggyel lehetett beszélni.

2015. júl. 29. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!