Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bekerül az erkölcsi bizonyítvá...

Bekerül az erkölcsi bizonyítványba?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban volt párszor rendőrséggel dolgom ( konkrétan 2 szer hívták ki miattam, aki kihívta valótlant állított), de egyszer se vittek be, nem volt tárgyalás se semmi, csak egyszer egy sablonos elbeszélgetés egy rendőrrel, max jegyzőkönyvezték, de még hivatalos papírt se kaptam semmiről. Nem loptam, nem bántottam senkit, nem csináltam ugye semmit, csak az ürge erőszakoskodott hogy jegyzőkönyvezzék az állítását, Részemről nem került igazából semmi rögzítésre, igazoltatni se igazoltattak. A másik eset meg egy hosszabb történet, ahol rendőrségre kellett mennem (ahol szintén a jó szomszédommal volt a baj), végül engem küldtek el onnan melegebb éghajlatra és a szomszéd pártját fogta az ügyeletes tiszt (jó ismerőse a szomszéd) és még engem fenyegetett meg.

Elvileg szép kis iromány van rólam a rendőrségen ez ügyben, de hála Istennek már elköltöztem onnan, de ezekről se jött semmi hivatalos papír.

És kb fél évig a gyámügy ugye bele volt keverve de ennyi (amíg 18 nem lettem). Ez 2 éve történt.


Ez belekerül az erkölcsi bizonyítványomba?



2015. aug. 4. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, abba csak az kerül be ha elítéltek vagy büntetőeljárás folyik ellened. Bővebben: [link]
2015. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SZücsöm ***** válasza:
Nem nem került első jól mondja.
2015. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 6. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!