Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálnak egy klausztrofób...

Mit csinálnak egy klausztrofóbiás elitéltel a börtönben?

Figyelt kérdés
Mert ugye az fél a bezártságtól...
2015. aug. 7. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Ki nem szarja le mitol fel, bunozott, akkor rohadjon meg a bortonben.
2015. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Amilyen elvetemült ma a világ: vesznek neki egy gyönyörű lakást, szép kilátással, és ott tartják, nehogy egy picikét is ártsunk a szegény elítélt lelki világának.


Mert ma olyan kisz liberálisz világban élünk, ahol fontosabb egy rab a börtönben, mint mondjuk egy beteg a kórházban...

2015. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted mit eszik a többi elítélt? Gondolod vesznek húst nekik a piacon???
2015. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Bevágják egy szűk cellába és néha napján jól elverik.
2015. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Megköcsögölik a nem idén barnultak.
2015. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MMMM....én se gondoltam másképp? :)
2015. aug. 7. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tudom, de egyrészt nem mindenki bűnöző, aki börtönbe kerül.

Másrészt szerintem, aki nem szenved a bezártságtól, az talán el sem tudja képzelni, hogy milyen érzés neki bezártnak lenni. Hogy óriási szívdobogása lehet, nem kap levegőt, folyik róla a verejték, halálfélelme lesz; ilyesmik.

Vajon milyen bűntény az, amivel ilyet érdemelhet valaki? Talán mások kínzása, emberölés, nem tudom.

És sajnos azt sem tudom, hogy a klausztrofóbia kimutatható-e teljes biztossággal.

2015. aug. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Hogy pontosan mit csinálnak, az ilyen el ítélttel azt konkrétan nem tudom. De biztos hogy nem azt ami az 1., 2., 3., 4.., és 5., válasz író írt. Mert azok jog ellenesek. Hiszen a börtön az börtön és nem kínzó kamra. Éppen ezért az első öt válasz íróját negatívként le pontoztam. A 7. válasz író kapott csak pozitív vagyis zöld kezet. Mert vele egyet értek. A másik pedig az, hogy a börtönben, a fogva tartottak kapnak azért orvosi ellátást is. Igaz hogy csak minimális orvosi ellátást, de azt meg kapják. Mert alanyi jogon jár, vagyis törvény írja elő a minimális orvosi ellátást!
2016. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!