Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi figyelmeztetésnél...

Rendőrségi figyelmeztetésnél küldenek levelet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mit foglal magába?
2015. aug. 12. 16:22
 3/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy miért figyelmeztettek?? Engem szóban figyelmeztettek egyszer...de szerintem csak ki akarta használni a csávó, hogy egy nem rossz csaj ül a kocsiban egyedül, és tilosban parkol...aztán odajött anyukám és elment...olyan dumával, hogy akkor figyelmeztet csak...
2015. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem azért figyelmeztettek mert az úton sétáltam most komolyan!
2015. aug. 12. 20:35
 5/13 anonim ***** válasza:

De csak szólt? Tudja a neved? felírta?

Én előztem meg rendőrt irányjelző nélkül is, semmi.

Jó, hogy szól, balesetveszélyes. Bár ha járda nem volt, lehet, szabályok szerint

2015. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen felirta a nevem,lakcím stb... De ha sétálok az úton és látom ha jön valami mögöttem v előttem akk lemegyek a járdára egyértelmű nem?
2015. aug. 12. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:
de akkor miért nem mész a járdán alapból? ha van járda akkor mindig azon kell menni, ez a szabály!
2015. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért mert az úton többen elférünk
2015. aug. 13. 10:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem arra való a járda, hogy többen elférjenek, hanem, hogy ne ott menjenek, ahol az autók is.

Mondjuk a falumban konrétan xar a járda ezen a szakaszon, egy utcán át kb, mindenki az úttesten megy, úgy, hogy járnak erre rendőrök is. Betonlapokból áll, amik összevissza törtek már, füvesek, meg egy kis átkötő utcában nincs is. Meg fél méterre van az autóúttól, simán elüthetnek ott is, félrerántott kormánnyal.


Ezt csak mondom, van extrém eset, de tényleg nem ott kell közlekedni. A te szempontod nem indok, ha csak nincs még valami a háttérben, de azt szerintem írtad volna. Van még olyan szakasz is, ahol két gyalogos épp ki tudja kerülni egymást, mégse megyünk az útra..

2015. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igaz
2015. aug. 13. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!