Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért csak amatőr módszerekkel...

Miért csak amatőr módszerekkel védik a magyar határokat az illegálisan behatoló diverzáns migránsokkal szemben?

Figyelt kérdés

Valahányszor látom a tévében, hogy milyen amatőr módszerekkel védik a migránsoknak nevezett, valójában a lakosság körében pánikot és zürzavart keltő, az államnak pedig óriási anyagi veszteségeket okozó diverzánsokkal szemben, mindig megdöbbenek. Azért döbbenek meg, mert látom, hogy mennyire amatőr módon védik a határokat. Noha a drótkerítésekre szükség van, mert annak átvágása, illetve átlépése jogilag egyértelművé teszi a szándékos és illegális határátlépést. Ugyanakkor semmi más olyan védelmi eszközt nem alkalmaznak, amelyek érdemben és ráadásul halált, vagy súlyos testi sértést okozó fegyverek alkalmazása nélkül azonnal megállíthatnák az illegálisan behatolni akarókat. Ugyanis számos olyan különleges hadviselési fegyver van, amelyeknek utólag még a bevetése csak igen nehezen bizonyítható. Azok olyanok, amelyek hatását az ember érzékszervei nem érzékelik, mégis megállítanak mindenkit. A főbb hatásaik közé tartozik pl., hogy alkalmazásukra az ember azonnal a nadrágjába csinál, a földre zuhan és egész testében remegni kezd. Néhány percig fel sem tudja fogni, hogy mi történik vele. Az igazi határzáras szögesdrótból készült kerítésekről pedig hiányzanak azok a szinte észrevehetetlen kiegészítő eszközök, amelyek hatalmas hangerővel jelző, de valójában ártalmatlan durranásokkal riasztják vissza a behatolni akarókat. Sőt, egyebek mellett a nekik támasztott létrák eltörésével és az áthatolni akaró járművek kerekeinek kidurrantásával is megállítják azokat, akik az ilyenekkel felszerelt kerítésen engedély nélkül akarnak átjutni.


Ráadásul részemről ez csak néhány példa az egészségügyileg ártalmatlan különleges hadviselési eszközök és módszerek közül. Szakértői képzettségem van az ilyenekből. Az illetékesek azonban sem engem, sem más ilyen szakértő kollégámat nem kérdeztek még meg ezekről a dolgokról. Vajon miért nem? Talán igaz lenne, hogy nem katonaviselt, hanem békeviselt emberek irányítják nem csak a rendőrséget, hanem minden más, a témában illetékes állami szervet is? Olyanok, akik háborút és hidegháborús módszereket legfeljebb csak tévében láttak még, de azokat is gyorsan elfelejtették?



2015. szept. 4. 11:17
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
Biztos bennem van a hiba, de én még nem láttam a menekültek miatt pánikoló tömeget és az állam szempontjából a legnagyobb anyagi kiadás éppen a teljesen használhatatlan kerítés. A te spéci módszereid meg a teljes határ hosszában óriási pénzbe kerülnének, karbantartani kell őket és a menekülteknek van telefonjuk, úgyhogy tudják egymást figyelmeztetni és hogy hogyan lehet elkerülni a hatást.
2015. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Halló Hollófernyiges! Ha te nem pánikolsz a migránsoktól, akkor költözz egy déli határ menti tanyára és élvezkedj, amikor az ajtód elé piszkítanak. Másrészt nyilván még sohasem láttál olyan különleges hadviselési eszközöket, mint amilyenekről írtam. Ugyanis azok kevesebbe kerülnek, mint pl. egy golyószóró, vagy egy 10 m hosszú szögesdrót kerítés. Mivel még a leggyengébb is kb. 30 km-es sugarú körben hat, így még kerítés nélkül is használhatók. Tehát amíg nem kényszerítenek rá, addig ne akard megfelelő szaktudás és helyszíni tapasztalat nélkül nyilvánosan eljátszani a mindenkinél mindent jobban tudót.
2015. szept. 4. 12:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy sem a kormány, sem pedig a katonai és rendőri szervek nem ismerik azokat a különleges hadviselési fegyvereket, amelyekkel sérülések okozása nélkül és szinte észrevétlenül távol tarthatnák a határoktól a migránsokat. Az ilyen fegyverek használatát pedig szinte lehetetlen bizonyítani. Tehát ha valóban nem tudnak azokról az illetékesek, akkor forduljanak bizalommal hozzám. Ha viszont tudnak azokról, akkor nem értem, hogy miért nem vetik be azokat. Ugyanis egyebek közt diplomás, többszörösen kitüntetett különleges hadviselési szakértő is vagyok.
2015. szept. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!