Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kereshet a rendőrség?

Miért kereshet a rendőrség?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ajánlott levelet a rendőrségtől, de nem voltam otthon, nem tudtam átvenni még.


Soha semmilyen ügyem nem volt, egyszer igazoltattak este az utcán, rutinellenőrzés gyanánt, azon kívül nem is láttam még rendőrt közelről. Autóm nincs, semmilyen ingó vagy ingatlan nincs a nevemen.


Tudtommal semmit nem csináltam amiért megbüntethetnének, viszont most nagyon megilyedtem.


Ilyen esetben valyon miért küldhet a rendőrség levelet?



2015. okt. 22. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. tanuként akarnak meghallgatni.
2015. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be a postára és hozod el a levelet?!
2015. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk mégis honnan kéne tudnunk? Még a levél se fogja tartalmazni, csupán x időben jelenj meg y helyen.
2015. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan hozzd el a levelet mert holnap nincs nyitva a posta.Nem kell félni nem harapnak a rendőrök.Ki fog derülni, majd írd meg.
2015. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is beidéznek valami ügyben, tanúkénti meghallgatásra. A levélben benne lesz, hogy milyen ügyben nyomoznak, ...

Persze akkor is be kell menned, ha semmit sem tudsz arról a dologról, akkor viszont ezt fogod nekik elmondani!

2015. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira megiJedtél, hogy le se tudod írni? :D
2015. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

A nap legidiótább kérdése.


Azért keres a rendőrség, mert...őőő... izé.. szóval a fasse tudja, miért keres, de nem lennék a helyedben :)

2015. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem helytelenírás bűncselekménye miatt köröznek.
2015. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el előbb a postára, utána visszatérünk rá...
2015. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!