Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyit várjak még? Vélemények...

Mennyit várjak még? Vélemények akik voltak hasonló cipőbe?

Figyelt kérdés
6 hete igényeltem meg a vagyonőr igazolványt! Azt mondták kb 4 hét és megkapom! Még mindig semmi! Szinte naponta hívom a Tatabányai rendőrséget, egy lekezelő ember veszi fel a telefont és mindig azt mondja hogy nem jött még meg Pestről a kártya! Pesten hol tudok érdeklődni? Nem lehet hogy elkavarták?
2010. márc. 20. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt minden lehet. Ez egy olyan ország amilyet még nem láttál. Én mikor megszereztem a B kat jogsim előtte már volt F kat MG vontató ami lejárt. Elmentem a dokihoz vittem a orvosi papírt a okmányirodára és kértem újítsák meg. Erre azt mondták nem lehet, mert az F kat megszűnt, lett helyette T kat erre viszont már nem kell orvosi. Akkor kértem hogy írják bele a B kat -ot. Közölték nem lehet mert a jogsim lejárt. Mondom jólvan de itt az orvosi papír az alkalmasságról. Erre azt mondta a csaj az nemjó. Akkor fogadhatná el ha nem lenne vezetői engedélyem, mivel van, nekem nem orvosi papírt kell vinnem hanem a megújított jogsim. Mondom jó akkor újítsa meg. Mire ő: értsem meg hogy nem lehet mert erre a kategóriára már nem kell orvosi. xD
2010. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel újra az illetőt és kérd el tőle a pesti illetékes számot is, aztán hívd fel őket és mondd el, amit most nekünk leírtál, illetve hogy nézenek utána és sürgősen küldjék el.
2010. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!