Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mivel tölti egy TEK-es egy...

Mivel tölti egy TEK-es egy hétköznapját?

Figyelt kérdés
Egy átlagos hétköznap hogyan telik el?
2015. nov. 23. 06:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szolgalaton kivul?

ugyanolyan atlagember mint te, semmi kulonlegest nem csinal.

2015. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hallgatja a Ride on time c. Számot és elégedetten bólogat..

Tudod.. TEK-TEK-TEK-TEK-TEK-TEK

2015. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

andrysh te agyatlan szöveglrtelmezési problémákkal küzdő fogyatékos. Kit érdekel, szabad idejében mit csinál ? Az a lényeg, hogy a munkában mit tesz ?


Ül egész nap egy szobában bevetésre készen, majd a napok 98%-ában semmit tevés után megy haza vagy mégis mi a túróval megy el a napja? Hiszen TEK-es bevetések számát a két kezemen megtudom számolni

2015. nov. 23. 18:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Talán furcsa, de azért van riasztás. Heti szinten egy örsnek akár 3-4.


Mire gondolsz ? A TEK-nek van nyomozója, informatikusa, operatív tisztje, sofőrje. stb stb.

2015. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyre csak TEKéletesednek,mindennap minden percében,mégpedig a szolgàlat minél feszesebb ellàtàsànak érdekében.


Nem tudom.Biztos van valami szintentartó foglalkozàs a szolgàlaton kívülieknek.Vagymi..

Az biztos hogy àrvízi védekezésen voltak lent mifelénk és én ugyan nem làttam őket,de aki igen az mind elismerte hogy nem linkeltek,odaraktàk magukat rendesen.

2015. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tudnék válaszolni, ha a kérdező leírná, hogy a TEK melyik beosztására kíváncsi.
2015. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem nézel TV-t, luxushotelekben pihengetnek az adófizetők pénzén?

Máskor, hogy edezésben maradjanak játékpisztolyos gyerekeket döngölnek a fölbe.

2015. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok az előttem válaszolónak. Azért ilyenkor mindig megnyugszom kicsit, hogy mégsincs teljesen túliskolázva ez az ország.


Kérdező! Gondolom azokra a tipikus kommandósokra gondolsz, akik egy elfogáshoz kimennek. Ha nincs riasztás, akkor edzés van. Vagy effektív erőnléti vagy közelharc. Szolgálat idő megkezdésekor eligazítás az ügyeletes tiszt elmondja a napi teendőket. Taktikai gyakorlatok, illetve szinluációs feladatok. Nyilván minden a beosztástól függ, de alles talán így pehetne jellemezni az alakulatot. Bevetések pedig egyáltalán nem ritkák ( van, hogy objektum vagy személyi védelmet kell ellátni, biztosítani, az pedig gyakrabban van mint azok a tipikus elfogások amiket a tvben látsz.)

2015. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kiszívják a benzint a szolgálati autóból és áttöltik a sajátjukba
2015. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kifelejtettem, filmforgatásokat látogatnak hogy kellékfegyvereket foglaljanak le, hogy azután megszégyenülve vissza kelljen adniuk. :)

De tegnap,aki nézte a TV-t, a TEK új akcióiról is szó volt, Vadai kitűnően össze is foglalta az eddigi ténykedéseiket is, amivel be is aranyozta a napomat. :)

2015. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!