Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az a fegyveres csoport, akit...

Az a fegyveres csoport, akit most elkapott a TEK, nem lehet, hogy csak színművészek voltak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 08:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Istenem,hogy lehet valaki ilyen hülye,mondjátok már meg.Annyi hülyeséget összehord hogy az már fáj.Szerintem egy külföldi senkiházi vax aki szégyenére magyarul beszél és szidja a magyarolat mega rendőreit,2.személy 2-es számban beszél rólunk...
2015. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Parancsot hajt végre."


Ez a parancsra tettem ártatlan vagyok duma, nürnbergben sem jött be, miből gondolod hogy itt igen?

2015. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Itt azt hiszem itt nem történik nép írtás. Javítsd ki ha tévedek ;) te nyilván egy olyan országban akarsz élni, ahol nincs törvény nem is kell betartani és akkor nem is kellenek rendőrök. A közel keleten illetve afrikában ilyesmi helyzet uralkodik, ajánlom figyelmedbe.
2015. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az 0rbán féle politika felér egy népírtással, csak lassab mint a nácik haláltáborai.

A mélyszegénység, az egészségügy szétverése, a százmilliárdok haverok zsebébe tömködése, felesleges beruházások, Simicska ügy, felcsúti botrány, Sukoró megtorpedózása, satöbbi, satöbbi, oldalakon keresztül lehetne sorolni a bűneiket.

Aki ezeket, ezeknek a rendszerét védi, kiszolgálja, ugyan olyan bűnös mint ők maguk.

Remélem minél előbb kormányváltás lesz, és mennek a börtönbe, egyikük, másikuk a nemzetközi törvényszék elé.

2015. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!