Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha hamis nevet és címet adtam meg a rendőröknek?

Figyelt kérdés

Jegy nélkül utaztam a buszon, és megbüntetett az ellenőr. Nem működtem velük együtt, ezért kihívták a rendőrséget. Egy idegen városban is voltam, meg ideges is voltam, úgyhogy nem is beszéltem szépen velük, sőt. De ez még hagyján, mikor kérdezték az adataimat, hamis nevet meg címet adtam meg. Egy kis apróságon buktam el. Azt szeretném kérdezni, hogy ennek milyen következményei lehetnek? Pénzbírság vagy mi?


L/19


2016. jan. 31. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimum egy feljelentés. Nem jelentettek fel? Hivatalos személy félrevezetése.
2016. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A feljelentés már megvolt, úgy értem azon kívül?
2016. jan. 31. 11:27
 3/7 kovpet ***** válasza:

"mikor kérdezték az adataimat, hamis nevet meg címet adtam meg"


A rendőrnek? Azt hogy? Nem a személyid nézte meg?

2016. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem volt nálam.
2016. jan. 31. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatóság félrevezetése. Ha nem volt korábban semmi hasonló eseted, vagy pénzbírság, vagy megrovás. Lesittelni nem fognak ezért.
2016. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felfüggesztettet kaphatok?
2016. jan. 31. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Letöltendőt is kaphatsz, és felfüggesztettet is. Sajnos letöltendőt valószínű nem fogsz kapni, de nagyon megérdemelnéd.

Ha ilyet 19 évesen 20 évvel ezelőtt csináltál volna akkor pofon is járt volna a feljelentés mellé, a szülőtől kaptad volna a többi tucatnyit. Legalább is nálunk így működött. Mégis felnőttünk, és tisztességes emberek lettünk...

2016. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!